Останні події

Олександр Ланьо: «Ми не дозволимо безправний бюрократизм. Захистити людей – наш обов’язок»

Підняти цю тему мене  спонукав розгул бюрократії в країні. І добре, що регіональні ЗМІ піднімають це питання, бо люди в нас, на жаль, не такі мобілізовані як на Заході щоб відразу влаштувати мітинг і звести нанівець всі аферистичні ідеї корумпованих структур. До прикладу гроші вже здирають навіть з малозабезпечених та пенсіонерів. «З минулого року при оформленні субсидії для жителів Мукачівського району раптово запровадили довідку про огляд димарів та вентиляційних каналів.При чому цю довідку вимагає не соцзахист, а газовики. Це протиправна практика. без «новоствореної» довідки таку інформацію абонент просто не отримає», - пише газета \"Старий замок\".

Про такі кричущі факти говорять засоби масової інформації. І дійсно – люди мають повне право обурюватися від такого свавілля. І це не поодинокі факти. Наразі єдине, чим можуть захистити свої права споживачі – написати заяву на ім’я керівника структури з вимогою надати правове підтвердження своїм діям. Зазвичай, якщо дії таких організацій не мають правового підґрунтя – відповіді на всій запит людина так і не отримає, адже такий папірець є офіційним доказом в суді. Та після такого напору ситуація може вирішитися без зайвих нервів. Але це не вихід в масштабах країни! Про такі факти треба говорити і рубати під корінь!

Ми готові до змін. Настав час УДАРуУкраїнапотребуєякісно нового типу відносинміжгромадянином і державою. Вони маютьбазуватися на взаємнійдовірі, безумовнійповазі до кожноїлюдини, її прав і свобод, рівностівсіх перед законом, єдностікраїни. Тільки так ми досягнемоєвропейськоїякостіжиття в Україні.

  11 Вересня 2012 +Коментар | подобається