Останні події

У неділю на Закарпаття приїде Володимир Кличко

Володимир Кличко відвідає тячівське Буштино, чемпіонат з боксу в Ужгороді і економічний факультет УжНУ.

16 вересня на Закарпаття приїде Володимир Кличко. Основною метою візиту стане відкриття дитячого спортивного майданчику в смт. Буштино. Його місцеві батьки виграли для своїх дітей, взявши участь у цьогорічному конкурсі від фонду братів Кличків. Майданчик у місцевому парку «Слави» вже змонтовано. Офіційне відкриття відбудеться у неділю о 12.00 за участю співзасновника фонду.

О 17.00 зірковий гість планує відвідати фестиваль словацького фольклору та культури «Словенська ружа» на території стадіону у селі Сторожниця.

Також графіку Володимира Кличка – вручення нагород переможцеві турніру з боксу, організованого фан-клубом братів Кличко.  Захід весь день триватиме на роллер-дромі “IceLand”(вул. Собранецька, 89). Також, впродовж дня під час чемпіонату серед глядачів  розігруватимуться спеціальні призи від фан-клубу. Більшість з них – з афтографом Володимира Кличка.

О 19.00 поспілкуватися з чемпіоном зможуть студенти. Спеціально для них у актовому залі економічного факультету УжНУ буде організовано зустріч. Тут же можна буде поставити свої запитання кумиру.

До речі, фан-клуб організував конкурс на краще запитання у фейсбуці до зірки. Правила конкурсу можна знайти за посиланням facebook.com/UdarZakarpatta. Автор найцікавішого запитання отримає можливість задати його своєму кумиру особисто.

  12 Вересня 2012 +Коментар | подобається