Останні події

На Кубок Закарпаття з боксу приїде Володимир Кличко

Кубок Закарпаття з боксу на призи фан-клубу братів Кличко пройде в Ужгороді вже цієї неділі, 16 вересня, о 14.00.

Почесним гостем цієї події стане чемпіон світу з боксу у важкій ваговій категорії, Володимир Кличко.

Участь у самому турнірі візьмуть спортсмени з усіх районів Закарпаття, а це – 15 пар боксерів у двох вікових категоріях: діти та дорослі. Серед учасників – кандидати у майстри спорту, кандидати до української збірної, а також ті, хто входять до олімпійського резерву. Переможці турніру візьмуть участь у Кубку України, отримають медалі, грамоти та цінні подарунки – професійні боксерські рукавички тієї самої фірми, якою користуються спортсмени Кличко.

«Такого рівня турнір на відкритому просторі в Ужгороді відбудеться вперше за більш ніж 10 років, - заявив співорганізатор дійства Юрій Бруженяк. – Площадка «Iceland» (біля ТЦ «Дастор») зможе вмістити до 2 тисяч глядачів, які зможуть не тільки вболівати за спортсменів, але й переглянути шоу-програму від Студії сучасного танцю «Бліц», команди КВН «Тяп-ляп», різних спортивних шкіл, які  презентуватимуть тут свої показові виступи».

Організатори запевняють, що впродовж дня, гості спортивного свята  зможуть отримати плакати з автографом Володимира Кличка та спеціальні призи від фан-клубу. Унікальну можливість особисто поспілкуватися з Володимиром Кличком закарпатська філія фан-клубу братів Кличків дарує для учасників спільноти «УДАР Закарпаття» у соціальній мережі Facebook. Про це детальніше тут: http://www.facebook.com/UdarZakarpatta.

Кандидат у народні депутати України по 68 одномандатному виборчому округу від Партії «УДАР» Ростислав Буланов вважає цей турнір знаковим для закарпатського спорту:

- Адже раніше такі події були закритими і відбувалися виключно для місцевих спортсменів, у не найкращих умовах, ще й призів завжди бракувало. Завдяки такій серйозній підтримці ми виходимо на відкрите повітря, сам турнір стає більш видовищним, він набуває цілком іншого статусу. А участь віп-гостя сприяє подальшій популяризацію цього виду спорту.

Організатори закликають ужгородців підтримати спортсменів і прийти на турнір.

За словами Василя Ябрика, який є одним із організаторів прийому Володимира Кличка на Закарпатті, чемпіон світу відвідає нашу область вперше. Основною метою візиту є відкриття Фондом братів Кличків спортивного майданчика в селищі Буштино. Також, поважний гість планує відвідати фестиваль словацького фольклору та культури «Словенська ружа» у селі Сторожниця та економічний факультет Ужгородського національного університету, де він планує поспілкується зі студентами.

  14 Вересня 2012 +Коментар | подобається