Останні події

Володимир Кличко: Я безпартійний, але цікавлюся політичним життям України

«Я не є членом ні однієї партії і, як більшість присутніх тут, безпартійний. Не займаюся політикою, але те, що відбувається в Україні мені небайдуже. На жаль, у нас зараз є розподіл між владою і народом. У нас в країні народ боїться влади, боїться тих,  кого сам і обирає. Такого немає в європейських країнах, де влада боїться народу. Те, що відбувається в Україні мені небайдуже. Мій громадянський обов’язок, як непартійної людини - прийти на вибори. А там вже кожен для себе у кабінці приймає рішення за кого віддати свій голос», - зазначив Володимир Кличко у тячівському Буштині, куди приїхав, щоб офіційно відкрити подарований «Фондом братів Кличків» гральний майданчик..

 

На думку Кличка, подібні фонди - дуже важливі для популяризації здорового способу життя серед українців, але кардинально ситуації у країні не змінять.

«Я радий тому, що за останній час благодійність в Україні стала популярнішою. «Фонд Братів Кличків» не єдиний, який діє і функціонує в Україні. Один дитячий майданчик кардинально не змінить ситуацію у країні. Аби молодь займалася спортом і не вживала алкоголь і наркотики, потрібно діяти глобально», -  вважає молодший з братів Кличко.

  16 Вересня 2012 +Коментар | подобається