Останні події

УДАРні КВНщики готуються до туру Закарпаттям

Чемпіони України – команда КВН «Тяп-ляП» – за підтримки Політичної партії «УДАР», готують цієї осені гастрольний тур Закарпаттям з півторагодинною програмою і своїми найкращими жартами. Серед населених пунктів, які хлопці планують відвідати – переважно ті, де про КВН бачили і чули виключно завдяки телебаченню.

Про це учасники збірної команди КВН Ужгородського національного університету «Тяп-ляП» розповіли на прес-конференції в Ужгородському прес-клубі реформ. Хлопці поділилися і враженнями від участі у Чемпіонаті КВН України.

- Сам Чемпіонат тривав цілий рік, він проходив у три тури, а участь у ньому взяли близько 30 команд, - розповідає Митейко Валерій учасник команди. – До фінальної гри, що відбулася у Житомирі 12 вересня, дійшли лише чотири команди: «Тяп-ляп» (Ужгород), «Animal planet» (Полтава), «Ілліча-ча» (Маріуполь) та «220 на всіх» (Житомир). Здобути перемогу хлопцям з команди «Тяп-ляП» вдалося завдяки конкурсу «Розминка», де вони вчасно зорієнтувалися, гарно зімпровізували та виграли цілих півтора бали.

Завдяки цій перемозі команда не просто отримала звання Чемпіонів України. Володарі такого поважного титулу отримали перепустку на ще один конкурс – Супер-кубок України, що відбудеться у Затоці у рамках Фестивалю команд КВН України «Жемчужина у моря» вже за 2 тижні. Амбіційні квнщики сподіваються виграти Супер-кубок вдруге, адже минулого року їм це вже вдалося. До речі, наразі «Тяп-ляП» - сама титулована команда України. А не так давно вони навіть вперше виступили на сцені команд КВН у м. Сочі, участь у цих іграх взяли близько 500 команд. Цю поїздку – так само як і поїздку на Чемпіонат Уркаїни – ужгородським квнщикам вдалося здійснити завдяки підтримці Політичної партії «УДАР Віталія Кличка». Окрім УДАРу команді допомагає також і Ужгородський національний університет.

Серед найближчих планів в арсеналі хлопців ще одна подія – участь у фіналі Чемпіонату Закарпатської ліги КВН, який відбудеться 25 вересня у Закарпатському облмуздрамтеатрі. Тут «Тяп-ляП» битиметься з з мукачівською командою «БУМ» та командою Ужгородської гімназії «ВУЗВ». Декотрі з учасників команди вважають, що участь у фіналі Закарпатської ліги буде навіть складнішою, ніж у фіналі України.

  17 Вересня 2012 +Коментар | подобається