Останні події

УДАР впевнено завойовує позицію лідера у Закарпатській області

За рівнем підтримки партія Віталія Кличка займає перше місце в обласному центрі Закарпаття і вже обійшла за популярністю провладну «Партію регіонів» у п’яти із шести виборчих округах області.

За УДАР вже готовий проголосувати кожен п’ятий ужгородець. Об’єднана опозиція на другому місці, Партія регіонів - на третьому. Про це в ужгородському прес-клубі заявив кандидат філософських наук Олександр Пелін. За його словами, всі інші партії мають значне відставання від цих трьох лідерів.

 

\"Трендом цього сезону є фактор «Чи здатна партія постояти за людей». Виборці більш охоче проголосують за людей, які готові постояти і за себе, і за громадян\", - вважає Олександр Пелін.

На думку кандидата соціологічних наук Федора Шандора, непогані шанси на депутатський мандат має і кандидат-мажоритарник від УДАРу по 68 виборчому округу (з центром в місті Ужгород) Ростислав Буланов.

\"Можна сказати, що вибори мажоритарників в Ужгороді вже відбулися. Переміг опозиціонер. 70% ужгородців віддадуть свій голос за кандидата – опозиціонера. Найбільше підтримка у Ростислава Буланова (УДАР) , Павла Чучки (самовисуванець), Володимира Смоланки (самовисуванець). Хтось із них переможе на наступних парламентських виборах по одномандатному виборчому округу № 68\".

Нагадаємо, під час аналогічного соціологічного дослідження напередодні місцевих виборів в Ужгороді, похибка у прогнозах складала усього 0,2%.

  2 Жовтня 2012 +Коментар | подобається