Останні події

Депутат Буланов: Сьогодні регіонали познущалися над демократією в Ужгороді

Сьогодні, 5 жовтня, сесією Ужгородської міської ради було прийнято рішення про «Зміни до регламенту Ужгородської міської ради», згідно з яким ніхто, крім мера, не матиме доступ до інформації, про поіменне голосування депутатів.

За словами депутата Ужгородської міської ради, він судитиметься проти скандального рішення, згідно з яким результати голосування сесій Ужгородської міськради відтепер – під грифом «таємно» 

«Цим скандальним рішенням, ініційованим депутатами Партії  регіонів Беляковим і Ковальським, регіонали вкотре познущалися над поняттям «демократії». Можна сказати, що її подолано в Ужгороді.  Адже змінений пункт Регламенту закриває не тільки перед ужгородцями, громадянами України, а і перед самими депутатами,  доступ до результатів голосувань депутатів Ужгородської міської ради. Це суперечить Закону України «Про доступ до публічної інформації» та «Про місцеве самоврядування» і я оскаржуватиму це рішення у суді.

Тільки  маючи доступ до результатів голосування, громада може контролювати дії своїх обранців – депутатів та міського голови. Тільки так можна змусити їх думати перед тим, як голосувати по тому чи іншому резонансному рішенню, бо публічності вони бояться до сих пір», - заявив депутат Ужгородської міської ради від партії «УДАР Віталія Кличка» Ростислав Буланов.

До цих пір цей спірний пункт регламентував, що доступ до інформацій – який обранець і за що голосує, -  мають лише лідери фракцій. Нагадаємо, депутат Буланов неодноразово звертався до суду, вносив пропозиції на сесії і виступав за те, щоб ця інформація була відкритою для кожного депутата, а відтак і для і для всіх ужгородців.

  5 Жовтня 2012 +Коментар | подобається