Останні події

Депутати Закарпатської обласної організації партії «УДАР» з нагоди 8 Березня провели розважальне шоу «НУМО, ХЛОПЦІ!»

Закарпатські «ударівці» зробили все можливе, щоб оригінально привітати улюблених краянок з Міжнародним Жіночим Днем. 9 березня спеціально з нагоди свята Ужгородському Палаці дітей та юнацтва <<ПАДІЮН>> відбулося розважальне шоу <<НУМО, ХЛОПЦІ!>>.

В такому форматі конкурс вже проводився минулого року і мав великий успіх, цьогорічне дійство теж не стало винятком. Шоу присвячене святу 8 Березня і на цифрі «вісім» побудована вся його концепція: 8 хлопців змагаються між собою у 8 конкурсах, журі з 8 жінок оцінює учасників, максимальна оцінка – теж 8 балів.

Організувала конкурс Закарпатська обласна організація партії «УДАР» разом з Закарпатською лігою КВН та Корпорацією свят «Не ПоНяЛ». До проведення свята також були залучені студенти (Студентська республіка) та викладачі кафедри туризму УжНУ.

Один із творців шоу «НУМО, ХЛОПЦІ!» депутат ужгородської міської ради від партії «УДАР» Ростислав Буланов зазначив: «Ми організували конкурс спеціально до дня 8 Березня. Це шоу для справжніх жінок, в якому беруть участь справжні чоловіки і змагаються у справжніх чоловічих конкурсах. «НУМО, ХЛОПЦІ!»  вже стало популярним заходом в Ужгороді, тому ми плануємо зробити це свято щорічним».

Учасники змагались у 8 різнопланових конкурсах, де повинні були проявити свій інтелект, креативність, винахідливість, почуття гумору, а також кулінарні та спортивні здібності. Наприклад, у конкурсі «візитка» хлопці презентували себе через призму своїх талантів та захоплень: хтось демонстрував відточені прийоми бойових мистецтв, інші запропонували до перегляду свої фото- та відео роботи, дехто «КВНив», демонстрував акторські зарисовки та влучні жарти. Перемогу в інтелектуальному конкурсі здобув Віктор Катуна, який отримав спеціальний приз від Закарпатської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка» − енциклопедію сучасної України.

Голова Закарпатської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка» Валерій Пацкан розповів: «Подібні конкурси – це хороша можливість показати всім нашу обдаровану, освічену, цікаву і творчу молодь, за якою майбутнє нашої країни. Підтримка такої молодіжної  ініціативи є одним з ключових завдань нашої партії. Також з нагоди 8 Березня ми вирішили  не обмежуватись звичайним привітанням, а поставили собі за мету організувати нашим дорогим жінкам справжнє свято».

Справжнє свято забезпечив якраз останній вирішальний конкурс – привітання з 8 Березня від всіх учасників. Кожен конкурсант проявив оригінальність та приємно здивував журі і публіку: хтось дарував троянди та підсніжники, інші говорили теплі слова привітання під зворушливу музику, співали пісні, читали вірші і навіть зізнавались  у коханні. В результаті, за підсумками 8 конкурсів, переможцем цьогорічного розважального шоу «НУМО, ХЛОПЦІ!» став фотограф Микола Романовський, який отримав у подарунок нетбук. Інші учасники також були нагороджені заохочувальними призами.

Депутати Закарпатської обласної організації партії «УДАР» з нагоди 8 Березня провели розважальне шоу «НУМО, ХЛОПЦІ!»  

  9 Березеня 2011 +Коментар | подобається
1    Користувачів схвалюють це
Івчук
схвалює це
07 Січня 2012