Останні події

На кордоні партія «УДАР» з’єднала Закарпаття з ЄС

22 листопада, у День Свободи, на контрольно-пропускних пунктах в Ужгороді і  Чопі Закарпатська організація партії «УДАР Віталія Кличка» провела акцію під назвою «Свобода – це Європа». Більше двохсот людей зібралось на кордонах, аби символічно з’єднати стилізовані прикордонні стовпи України та Євросоюзу. Тим самим учасники акції хотіли продемонструвати, що Україна – це європейська держава, а українці – європейська нація.

Ключове гасло акції – свобода – це Європа, це європейські цінності та демократичні стандарти. Головне завдання, яке ставили перед собою організатори – закликати громадськість до євроінтеграції, відстояти права та свободи, що нівелює діюча влада, припинити повернення  до тоталітарного режиму в Україні і тим самим  наблизити її до ЄС. 

Акція також проходила на контрольно-пропускних пунктах на кордоні з європейськими країнами у Львівській та Чернівецькій областях, в обласних центрах та  Києві. На Закарпатті до неї долучились члени Ужгородської організації ветеранів України, студенти та всі прихильники проєвропейського руху.

Голова Закарпатського осередку партії «УДАР», член Політичної ради партії, Валерій Пацкан звернувся до всіх присутніх із закликом припинити утиски демократичних свобод в Україні та повернутися обличчям до Європи: «Кому як не нам, закарпатцям, краще знати, що таке Європа. Наша свобода ось тут, поруч,  за цим парканом. Ми хочемо, аби  європейська спільнота побачила, що в Україні є опозиційні політичні сили, котрі прагнуть зробити цю державу кращою. Ми маємо зробити все можливе, аби укласти угоду про асоціацію з ЄС, не забуваючи при цьому, що ми є самостійною нацією, яка повинна зберегти власну ідентичність».

До слова, лідер партії «УДАР» Віталій Кличко цього тижня матиме зустрічі у Брюсселі з комісаром Фюле, євродепутатами, чиновниками Єврокомісії, під час яких планує представити спільний меморандум, у якому представники громадських організацій висловлять свою точку зору щодо закону про вибори і те, як це впливатиме на європейські перспективи України.

На кордоні партія «УДАР» з’єднала Закарпаття з ЄС

На кордоні партія «УДАР» з’єднала Закарпаття з ЄС

На кордоні партія «УДАР» з’єднала Закарпаття з ЄС

На кордоні партія «УДАР» з’єднала Закарпаття з ЄС

 

 

 

  22 Листопада 2011 +Коментар | подобається