Останні події

Ужгородська «УДАРна молодь» закликала 5 громадських організацій просити пільги для студентів

«Нещодавно ми підняли питання про пільги на проїзд у громадському транспорті на Закарпатті для студентів. Сьогодні усі, хто каже, що займається відстоюваннями прав та інтересів молоді, повинні згуртуватися навколо цього питання. Ціни на проїзд зростуть вже з 1 березня і це питання стане особливо актуальним», - заявив Денис Ман.

Також, він розповів про освітні проекти, які цього року започатковує УДАРна молодь.

«Молодіжне середовище потребує нового формату активістів. Саме тому, ми започатковуємо проект «Школа молодого активіста». Запрошуємо всіх бажаючих долучитися. Ми постійно приймаємо нових членів до своїх організацій, але самі вони говорять про брак досвіду у сфері громадської діяльності. Наші старші колеги, разом із тим, які виховалися громадськими акціями, соціальними проектами і практично виросли на організації студентських рухів, сьогодні готові передати цей досвід. Ми вирішили звести цих людей разом», - зазначив Денис Ман.

Представник молодіжного крила партії, підводячи підсумок роботи конференції зазначив, що в Ужгороді необхідно створити єдиний молодіжний простір та інформаційне поле, де представники  громадських організацій матимуть можливість спільно взаємодіяти.

«Молодіжна рада при міському голові себе не виправдала, бо із самого початку почала свою роботу неправильно, коли темп почав задавати міськвиконком, - вважає Д.Ман. – Ми маємо точки перетину в своїй діяльності. А тому може ця конференція поклала початок до нового формату такого об’єднання».

Участь у роботі взяли 6 громадських організацій міського, обласного та навіть міжнародного рівнів.

ГО в Ужгороді

ГО в Ужгороді

 

  13 Лютого 2013 +Коментар | подобається