Останні події

Програму партії «УДАР» презентували у шести закарпатських районах

Такі роз’яснення закарпатський УДАР проводив з листопаду по грудень у шести районних центрах Закарпаття: Перечині, Мукачеві, Рахові, Іршаві, Виноградові та Хусті. За словами кураторів акції, громадськість проявила значний інтерес до події, незважаючи на те, що заходи відбувалися у вихідні дні.

Метою таких зустрічей стало те, що суспільний інтерес до програмних засад партії «УДАР» все більше зростає, адже на території Закарпаття, як і всієї України, ця політична сила стає однією з найпопулярніших.

Мешканців краю цікавить, які ідеологічні та моральні цінності лежать в основі програмних документів партії, а також відмінність її декларованих намірів від декларацій інших політичних сил. Також громадськість хоче знати про спроможність активу партії втілювати ці декларації в життя.

Так, у місті Рахів, на зустріч прийшло понад 60 чоловік, у Мукачеві та Іршаві по 75-80, а до будинку культури Виноградівського району завітало більше 180 осіб. В останньому, окрім активістів та симпатиків партії «УДАР», на презентації були присутні представники виконавчої влади, депутати міської та районної рад від інших політичних сил.

 Найбільший інтерес у слухачів викликали розділи програми про реформування охорони здоров’я, судоустрою, а також заходи по боротьбі з корупцією. Зокрема, в Іршаві відбулося жваве обговорення тез Програми, що стосуються реорганізації освіти. Також, присутні висловили своє бачення щодо запобігання трудовій міграції та забезпечення молоді робочими місцями. Проблема трудової міграції піднімалася в усіх шести районах. «Ми не можемо бути осторонь того, що похідними від цього питання є ріст кількості розлучень, сирітство дітей, алкоголізм та деградація сільського населення» , - зазначив голова закарпатського «УДАРу» Валерій Пацкан, який проводив презентацію Програми.  

Серед інших питань, які обговорювали під час зустрічей – рішення про закриття районної та інфекційної лікарень у Перечині. Остання обслуговувала також  жителів Великого Березного. Тож тепер мешканці цих населених пунктів переймаються тим, що до найближчої лікарні їм доведеться їхати аж в Ужгород.

У Рахові підняли питання газифікації. Це єдиний район в області, який до сих пір не газифіковано. Також рахівчани нарікають, що не мають залізничного сполучення з іншими містами області, хоча технічно така можливість у району є.

У ході дискусії, іноді досить гострої, голова Закарпатського осередку партії «УДАР» Валерій Пацкан впевнено аргументував власну позицію, що вирішити більшість проблем районів можна шляхом  реформування органів місцевого самоврядування, як це задекларовано у програмі партії.

Учасники презентації  висловили підтримку програмних засад партії із вирішення зазначених проблем і запропонували розширити рамки їх реалізації.  

Під час кожної Презентації, для «розігріву», слухачам демонстрували відеоролик про братів Кличків, який викликав великий інтерес серед присутніх. 

Зауважимо, що кожній презентації передувала підготовча робота, яка включає в себе вивчення актуальних проблемних питань міста чи району, визначення місця проведення зустрічі, а також повідомлення про неї мешканців через ЗМІ, підготовку роздаткових друкованих матеріалів та технічне забезпечення.

З початку наступного року такі презентації Програми будуть продовжені у інших містах та районах області.

Прес-служба Закарпатської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка»

 

  16 Грудня 2011 +Коментар | подобається