Останні події

Закарпатський «УДАР» привітав маленьких вихованців «Дороги життя»

 

Діти з обмеженими можливостями з медико-соціального реабілітаційного центру «Дорога життя» зустрічали сьогодні Діда Мороза та Снігуроньку.

Із подарунками відвідали свято і активісти Закарпатської організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка».  «Дорогу життя» відвідує 41 дитина. У підготовці до сьогоднішнього свята вихованців відділення реабілітації дітей-інвалідів брали участь всі вихователі і весь педагогічний склад.

«Це свято розвитку дітей, свого роду арт-терапія, - розповіла Геча Евеліна, заступник директора з реабілітації дітей – інвалідів. - У підготовці до таких подій ми стараємось використати ті можливості, якими володіє кожна дитина. Хтось вміє танцювати, хтось може гарно розповісти вірші. Такі концерти – це ще одна можливість розвивати дітей з обмеженими можливостями. Якщо у минулому році хтось із них, скажімо, розповідав один куплет вірша, то цьогоріч, можливо, йому вдасться розказати вже два куплети. І дітям це дуже подобається».

«За 5 років спілкування з вихованцями центру я усвідомив, яких зусиль, уваги і любові потребують вони від нас, дорослих. Але  щирість і відкритість цих дітей підкупають. Я хочу, щоб їхні батьки  вірили в себе, а всім, хто переймається їхньою долею, бажаю Божої благодаті і успіхів», - розповів голова Закарпатської організації Валерій Пацкан.

Закарпатський «УДАР» привітав маленьких вихованців «Дороги життя»

Закарпатський «УДАР» привітав маленьких вихованців «Дороги життя»

  28 Грудня 2011 +Коментар | подобається