Останні події

Пацкан: Україну врятує виведення зарплат з тіні

При внесені змін до бюджету і бюджетоутворюючих законів ми повинні опиратися на коаліційну угоду. Про це заявив народний депутат Валерій Пацкан в коментарі журналістам в кулуарах Верховної Ради.

"Під час розмови з президентом депутати висловили свою позицію щодо питань, які були дискусійними. Йшлося про консолідовану позицію фракції під час голосування. Ми заявили, що готові консолідовано голосувати, якщо будуть враховані наші правки. Бачимо, що по деяких законах внесені правки. І ми поступово виходимо на спільне рішення щодо ухвалення бюджету, - зазначив Валерій Пацкан. -  Моє бачення і багатьох моїх колег: ми повинні опиратися на коаліційну угоду. Тоді ми матимемо відносно збалансований бюджет для розвитку країни", - сказав депутат.

 

Валерій Пацкан також наголосив на важливості внесення деяких змін до бюджету, зокрема щодо виведення заробітної плати з тіні. "Щоби було не більше 30% навантаження на зарплату. Тоді конверти і всі інші схеми, які існували за режима Януковича, і які, на жаль, і зараз існують, будуть знівельовані і підуть у небуття. Україну зараз врятує виведення зарплат з тіні. За нашими даними, 400 млрд грн зарплати в Україні сплачується офіційно, а 200 млрд грн - перебувають в тіні. Уявіть які додаткові надходження можуть бути до бюджету", - підкреслив "ударівець".

klichko.org

  30 Грудня 2014 +Коментар | подобається