Останні події

Ман: Люди, які готові зробити щось для міста, колишнім регіоналам не вигідні

Мер Ужгорода Віктор Погорєлов звільнив з посади начальника Управління у справах культури, спорту, сім`ї та молоді Ужгородської міської ради. Більше, ніж півроку цю посаду займала ужгородська активістка Ольга Гатнер, яку у міську раду делегувала громадськість. Повідомлення про звільнення з`явилося на сторінці Ольги у Фейсбуці.

 «Ну що ж, офіційно. Звільнена. З трудовою на руках в новий рік. Спасибі всім за співпрацю та до зустрічі», - йдеться у записі Ольги Гатнер.

Активіст, керівник Молодіжного крила УДАРу Закарпаття Денис Ман причину цього вчинку мера вбачає у тому, що Погорєлову невигідні люди, які хочуть працювати задля міста.

«Місяць тому наша «молодіжка» звернулася до начальника Управління молоді в місті з пропозицією ініціювати в бюджеті-2015 статтю витрат на проекти для громадських організацій. Сьогодні цей начальник звільнений. Це прямий доказ того, що люди, які хочуть і готові зробити щось для міста, колишнім регіоналам не вигідні. Міський голова таки «чистить» раду під «своїх» людей», - каже Денис.

 

 

  31 Грудня 2014 +Коментар | подобається