Останні події

Закарпатський активіст взяв участь у Національному семінарі з молодіжної політики

Активіст Молодіжного крила УДАРу Закарпаття Євген Агоста побував на Національному семінарі з молодіжної політики. Дводенний захід відбувався в Києві вчора та сьогодні.
Участь у семінарі взяло близько 70 представників структурних підрозділів, установ, центрів та інститутів громадянського суспільства, які працюють з молоддю. Організаторами заходу стали Міністерство молоді та спорту України та проект ЄС «Програма підтримки молодіжної політики країн Східного партнерства».

В перший день перед учасниками виступили Міністр молоді та спорту Ігор Жданов, народний депутат Іван Крулько, керівник проекту «Програма підтримки молодіжної політики» Ханс-Юргент Мет та інші експерти. 
Вони розповіли про доказову молодіжну політику та інструменти її підтримки, пояснили, що таке Знак якості Ради Європи для молодіжних центрів, які вимоги і процедура отримання цього статусу. Також йшлося про досвід країн ЄС в розвитку молодіжних центрів на прикладі Литви й участь молодих людей в розробці та реалізації молодіжної політики.

Другий день семінару був не менш насиченим: сьогодні відбулася презентація чинних систем роботи з молоддю в нашій державі. Також учасникам розповіли про український досвід у розвитку неформальної освіти, зокрема, програму «Молодіжний працівник».

«Це, напевно, був перший Національний семінар, де протягом двох днів активно велися обговорення та дискусії. Звичайно, порадувала кількість експертів та учасників. Найбільше сподобався діалог з Артурасом Малінаускасом, який розповів про свій життєвий шлях молодіжного працівника та про те, як розвивались молодіжні центри в Литві. Вкінці говорили про український аналог програми "Молодіжний працівник", в якій я брав участь у 2014 році. Вже незабаром стартує 2 і 3 тури цієї програми, тому раджу всім, хто працює з молоддю, долучатись до проекту, здобувати знання та обмінюватись прикладами успішного досвіду», - каже учасник Національного семінару, активіст УДАРної «молодіжки» Євген Агоста.

  1 Квітеня 2015 +Коментар | подобається