Останні події

Пацкан: Успішна держава починається не з верхівки, а з кожного громадянина

Одною із головних подій фестивалю "Студенська Республіка - 2015" стали вибори мера та Магістрату. Кожного року студенти обирають собі "політичну верхівку", яка аж до наступної Республіки займатиметься справами фестивалю і представлятиме його на різних заходах.

Не відстаючи від загальноукраїнського політичного процесу, студреспубліканці теж запровадили у своїй "країні" деякі нововведення. Кількість членів Магістрату тепер скоротили з 10 до 8 осіб, а вибори проводять за відкритими списками.

Напередодні виборів відбулися дебати між кандидатами в мери. Під час дебатів ті, хто претендує на посаду керівника Республіки, представили свої програми і намагалися схилити "електорат" на свою сторону.

Експертами на дебатах були народний депутат Валерій Пацкан, начальник управління молоді і спорту Закарпатської ОДА Денис Ман і режисер "СР" Сергій Денисенко.

Вони кажуть, що цьогоріч студреспубліканці не надто політично активні, але є люди, які готові брати на себе відповідальність і працювати.

"Студреспубліка – це місце, де не тільки розваги: ваше завдання - змоделювати ідеальну країну, в якій є своє керівництво, свій суд, конституція. Тут ви маєте навчитися того, що потім допоможе розбудувати нашу державу, перетворити її на сильну і квітучу країну. Знаю, що не всі стануть політиками – так і не має бути. Але ми повинні розуміти: успішна держава починається не з верхівки, а з кожного громадянина. Просто почніть із себе", - звернувся до учасників народний депутат Валерій Пацкан.

Результати виборів стануть відомі ввечері під час фінального концерту. Також сьогодні Студреспубліка обере собі Першу леді та Містера, які представлятимуть Закарпаття на Всеукраїнському фестивалі.

Про Захід

  6 Липня 2015 +Коментар | подобається