Останні події

Валерій Пацкан внесе до ТСК пропозицію про участь у засіданнях комісії представників Правого Сектору

Народний депутат України Валерій Пацкан внесе до тимчасової слідчої комісії ВР, яка займається розслідуванням подій у Мукачеві, пропозицію про участь у засіданнях комісії представників Правого Сектору. 

Про це народний депутат заявив сьогодні, 22 липня, в ефірі телеканалу 112. Під час телефонного спілкування з прес-секретарем Правого Сектору Артемом Скоропадським політик зазначив, що готовий запропонувати членам тимчасової слідчої комісії, аби на засіданнях були присутні представники Правого Сектору. Так "ударівець" зреагував на слова Скоропадського про те, що правосекторівців не запрошують на зібрання ТСК.

"Комісія має вже багато матеріалів, ми винесемо політико-правове рішення, і воно буде об'єктивним та справедливим. Зараз звернулися до Генпрокурора з проханням про зустріч із хлопцями, які знаходяться у слідчому ізоляторі. Мусимо почути їхню думку також, адже без неї рішення може бути одностороннім й упередженим. Особисто я зроблю все, щоб винні у мукачівських подіях були покарані", - зазначив народний депутат.

Про Захід

  22 Липня 2015 +Коментар | подобається