Останні події

На Закарпатті за підтримки партії «УДАР» відбулась акція «Рак – не вирок»

20 жовтня у Всеукраїнський день боротьби з раком молочної залози на центральній площі Ужгорода пройшла акція під назвою «Рак - не вирок» або «Один день пішки заради життя». Спільними силами її організували представники партії «УДАР», медики з обласного онкодиспансеру та члени громадської організації «Амазонки Закарпаття».

У рамках заходу колона небайдужих до проблеми раку, серед яких і жінки, що пережили це захворювання,  пройшла  центром міста з тематичними транспарантами. Також для ужгородців був організований благодійний концерт та виступ оркестру УМВС. Основна мета акції -  звернути увагу громадськості до проблеми захворювання на рак грудей. Для цього активісти партії «УДАР» розповсюджували у центрі міста флаєри з інформацією про методику самообстеження на рак молочної залози, роздавали ужгородцям рожеві стрічки (символ боротьби з раком) та кульки.

Голова Закарпатського «УДАРу», член політради партії, Валерій Пацкан виступив перед мешканцями міста і розповів, що партія «УДАР» не стоїть осторонь проблеми захворюваності на рак молочної залози і готова працювати, аби вплинути на сумну статистику жертв цієї хвороби: «Наша головна ціль – це, перш за все, запобігання раку молочної залози. Я звертаюсь до всіх вас, жінки – не будьте байдужими до свого здоров’я! Відвідуйте лікарів-мамологів і проходьте обстеження, адже саме обізнаність із цією проблемою і рання діагностика можуть врятувати ваше життя. Якщо сьогодні ми змогли переконати хоч одну з вас пройти обстеження – це вже крок до успіху».

На Закарпатті за підтримки партії «УДАР» відбулась акція «Рак – не вирок»На Закарпатті за підтримки партії «УДАР» відбулась акція «Рак – не вирок» На Закарпатті за підтримки партії «УДАР» відбулась акція «Рак – не вирок»

На Закарпатті за підтримки партії «УДАР» відбулась акція «Рак – не вирок» На Закарпатті за підтримки партії «УДАР» відбулась акція «Рак – не вирок»

  27 Жовтня 2011 +Коментар | подобається