Останні події
У День Соборності ужгородці об`єднаються в живий ланцюг. Таку акцію планує провести в місті Молодіжне крило УДАРу. Організатор заходу Ладислав Помпель каже, що таким чином активісти ще раз нагадають: Україна – єдина. 

Чиновники забувають про молодь, формуючи бюджети. Про це заявив керівник Молодіжного крила Закарпатського УДАРу Денис Ман у коментарі про бюджет області на 2015 рік.       

Днями активісти УДАРної  молоді завершили акцію «Подаруй дитині майбутнє - Подаруй книгу сільській бібліотеці». Як і планувалося, вони передали зібрану літературу в Ужгородську району бібліотеку, що в селі Сюрте.
27 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Народний депутат України Роберт Горват, який пройшов до Верховної Ради VIII скликання по виборчому округу №68 (м.Ужгород та Ужгородський р-н), проводить плановий прийом громадян. Цього разу поспілкуватися із народним обранцем, задати йому наболілі питання та висловити свої пропозиції чи ідеї зможуть жителі смт.Великий Березний, міст Перечин, Чоп та Ужгород.
27 Березеня 2015 +Коментар | подобається

В Мукачеві провели турнір з петанку, присвячений пам’яті Володимира Гвоздя. Близько 30 учасників з різних районів Закарпаття, а також з Львівської, Харківської та інших областей, зібралися, щоб позмагатися за кубок.
30 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Таку думку висловив народний депутат України, член фракції Партії “Блок Петра Порошенка” на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук. На думку політика, боротьба з олігархами стане поштовхом до розвитку економіки.
30 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Активіст Молодіжного крила УДАРу Закарпаття Євген Агоста побував на Національному семінарі з молодіжної політики. Дводенний захід відбувався в Києві вчора та сьогодні.Участь у семінарі взяло близько 70 представників структурних підрозділів, установ, центрів та інститутів громадянського суспільства, які працюють з молоддю.
1 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

Мукачівські УДАРівці організовують благодійну акцію до Великодня. Активісти міського та районного осередків планують відвідати з подарунками одиноких пенсіонерів, родини переселенців та багатодітні сім`ї.
7 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

Нещодавно відбулася масштабна акція «Зробимо Україну чистою». До великого прибирання приєдналися й ударівці Закарпаття. Майже у кожному районі разом з іншими волонтерами партійці провели «суботники».
30 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

У Раді зареєстрували законопроект, який дасть поштовх для розвитку дрібного виноробства. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив народний депутат Роберт Горват.
30 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

У вівторок, 5 травня, о 12:00 народний депутат України VIII скликання Валерій Пацкан проведе прийом громадян.

Вчора вночі якісь надмірно активні люди не полінувалися зіпсувати майже всі білборди, які закликають небайдужих закарпатців приєднатися до команди Валерія Пацкана.
12 Травня 2015 +Коментар | подобається

Кажуть, партії починають готуватися до виборів як тільки завершуються попередні. Нині в Україні, та на Закарпатті зокрема, безумовно, вже почалася підготовка до виборів. Роблять це по-різному. Хтось вже веде кулуарні переговори та готує адмінресурс, інші запасаються достатньою кількістю грошей, щоб вистачило на кампанію. Народний депутат України, член фракції “Блок Петра Порошенка” Валерій Пацкан публічно звернувся до закарпатців з пропозицією приєднатися до його команди.
13 Травня 2015 +Коментар | подобається

Мукачівські міський та районний осередки УДАРу Закарпаття організували безкоштовні консультації з призначення субсидій. Активісти пояснюватимуть усім, хто до них звернеться, як правильно заповнювати заявки і декларації на житлову субсидію. 
20 Травня 2015 +Коментар | подобається

З такими питаннями прийшли закарпатці до Валерія Пацкана
28 Травня 2015 +Коментар | подобається

Голова Закарпатської обласної організації "УДАР" на своїй сторінці у Фейсбуці висловися з приводу будівництва хоспіса
19 Червня 2015 +Коментар | подобається

Сьогодні, 23 червня, в Ужгороді відбувається громадське обговорення змін до законодавства про місцеві вибори в Україні.
23 Червня 2015 +Коментар | подобається

"Ударівці" Закарпаття зупинили незаконну вирубку лісу. До активістів "УДАРу" звернулися мешканці Великоберезнянщини, які поскаржилися на вирубку лісу вздовж трьох вулиць.
24 Червня 2015 +Коментар | подобається

Патріотичну акцію "Листівка на фронт" провели у Великому Березному.
30 Червня 2015 +Коментар | подобається

В Ужгороді відбувся традиційний круглий стіл «Молодь і влада», який організували до Дня молоді.
28 Червня 2015 +Коментар | подобається

Одною із головних подій фестивалю "Студенська Республіка - 2015" стали вибори мера та Магістрату. 

Направив запит до голови Закарпатської обласної ради Володимира Чубірка щодо забезпечення належного функціонування Карпатського біосферного заповідника та охорони його природних комплексів.

Народний депутат України Валерій Пацкан внесе до тимчасової слідчої комісії ВР, яка займається розслідуванням подій у Мукачеві, пропозицію про участь у засіданнях комісії представників Правого Сектору.