Останні події
Режим у паніці і щоб прикрити власну непрофесійність і недолугу політику, представники влади хочуть звалити всі свої гріхи на Майдан. Ніби це люди, що вийшли на Майдан, винні в тому, що економіка країни занепадає. Але ситуація на валютному ринку країни жодним чином не залежить від мітингів.
10 Грудня 2013 +Коментар | подобається

Режим намагається залякати українців, грубо і цинічно придушити спротив, тільки б залишити за собою владу. Цієї ночі народ вкотре хотіли залякати. І це огидно.
11 Грудня 2013 +Коментар | подобається

Закарпатська обласна організація Політичної партії «УДАР» долучається до мобілізації мешканців Закарпатської області для поїздки до Києва та участі в євроінтеграційному мітингу і закликає всіх свідомих закарпатців долучитися до Євромайдану в Києві. Наразі складаються списки людей, яких безкоштовно доставлять на Майдан.

Звернення депутата Ужгородської міської ради від УДАРу Ростислава Буланова

Враховуючи ситуацію в країні, на Закарпатті було вирішено створити Штаб національного спротиву у складі представників опозиційних партій та громадських об’єднань. Заява про це прозвучала під час сесії Закарпатської обласної ради.

2 грудня народний депутат України від УДАРу Валерій Пацкан оприлюднив звернення до представників правоохоронних органів: