Останні події
Народний депутат України Валерій Пацкан внесе до тимчасової слідчої комісії ВР, яка займається розслідуванням подій у Мукачеві, пропозицію про участь у засіданнях комісії представників Правого Сектору.

Одною із головних подій фестивалю "Студенська Республіка - 2015" стали вибори мера та Магістрату. 

З такими питаннями прийшли закарпатці до Валерія Пацкана
28 Травня 2015 +Коментар | подобається

Кажуть, партії починають готуватися до виборів як тільки завершуються попередні. Нині в Україні, та на Закарпатті зокрема, безумовно, вже почалася підготовка до виборів. Роблять це по-різному. Хтось вже веде кулуарні переговори та готує адмінресурс, інші запасаються достатньою кількістю грошей, щоб вистачило на кампанію. Народний депутат України, член фракції “Блок Петра Порошенка” Валерій Пацкан публічно звернувся до закарпатців з пропозицією приєднатися до його команди.
13 Травня 2015 +Коментар | подобається

У вівторок, 5 травня, о 12:00 народний депутат України VIII скликання Валерій Пацкан проведе прийом громадян.

При внесені змін до бюджету і бюджетоутворюючих законів ми повинні опиратися на коаліційну угоду. Про це заявив народний депутат Валерій Пацкан в коментарі журналістам в кулуарах Верховної Ради.
30 Грудня 2014 +Коментар | подобається

Режим у паніці і щоб прикрити власну непрофесійність і недолугу політику, представники влади хочуть звалити всі свої гріхи на Майдан. Ніби це люди, що вийшли на Майдан, винні в тому, що економіка країни занепадає. Але ситуація на валютному ринку країни жодним чином не залежить від мітингів.
10 Грудня 2013 +Коментар | подобається

Режим намагається залякати українців, грубо і цинічно придушити спротив, тільки б залишити за собою владу. Цієї ночі народ вкотре хотіли залякати. І це огидно.
11 Грудня 2013 +Коментар | подобається

Закарпатська обласна організація Політичної партії «УДАР» долучається до мобілізації мешканців Закарпатської області для поїздки до Києва та участі в євроінтеграційному мітингу і закликає всіх свідомих закарпатців долучитися до Євромайдану в Києві. Наразі складаються списки людей, яких безкоштовно доставлять на Майдан.

Про це під час перерви засідання Верховної Ради повідомив народний депутат України від УДАРу Валерій Пацкан.

2 грудня народний депутат України від УДАРу Валерій Пацкан оприлюднив звернення до представників правоохоронних органів:

Таку думку під час круглого столу «Морально-етичні проблеми законодавчого забезпечення міжнаціональної толерантності» висловив Валерій Пацкан, голова Комітету з прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин.
10 Жовтня 2013 +Коментар | подобається

 2 жовтня, в закарпатському місті Берегово відбулася зустріч членів українського та угорського парламентів. Українську делегацію представляли члени Комітету з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин, угорську – члени Комітету національної єдності.

2 жовтня народні депутати України Валерій Пацкан, Мустафа Джемілєв, Василь Самойленко та Іштван Гайдош відвідали Пункт тимчасового розміщення біженців, що розташований в закарпатському Мукачеві.

Про це політик заявив під час брифінгу після виїзного засідання Комітету з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин.

1 жовтня 2013 року, о 13.30 в приміщенні Закарпатської облради відбудеться брифінг головиКомітету Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин з приводу виїзного засідання Комітету на Закарпатті.
30 Вересня 2013 +Коментар | подобається

В Комітеті Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин триває робота над підготовкою проекту Закону України «Про свободу мирних зібрань».Свобода мирних зібрань є фундаментальним правом людини, що є основою демократичного суспільства. Цим зумовлюється надзвичайна важливість зазначеного законопроекту для суспільства, а також необхідність врахування громадської думки при розробці та прийнятті цього Закону.
29 Травня 2013 +Коментар | подобається

В Ужгороді завершила свою діяльність «Школа молодого активіста», організована за підтримки обласної організації партії УДАР. За три місяці навчання «школярі» мали можливість прослухати лекції на такі теми, як «Проектний менеджмент», «Громадська організація: від створення до суспільного визнання», «Основні етапи українського державотворення» та багато інших.Також, на основі отриманих знань, кожен з випускників Школи працює над власними суспільно корисними проектами. Кращі з них будуть реалізовані за підтримки УДАРу.
28 Червня 2013 +Коментар | подобається

Три роки перебування при владі команди Януковича і Партії регіонів – це роки втрачених можливостей, розгулу корупції і нахабної безвідповідальності усіх наближених до влади.
27 Лютого 2013 +Коментар | подобається

Якби народні депутати уважно читали те, що приймають і голосували особисто, в нас не було б такої кількості горе-реформ.
15 Лютого 2013 +Коментар | подобається

Про можливості надання соціальних послуг мігрантам йшлося сьогодні, 8 лютого,  на зустрічі представників благодійного фонду Карітас України з народним депутатом Валерієм Пацканом, який очолює  парламентський Комітет з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин.  

Голова виконкому Закарпатської обласної організації «УДАРу» Віктор Погар звернувся з позовом до Вищого адміністративного суду України про визнання незаконними рішень ВР щодо звільнення Арбузова та призначення Соркіна головою НБУ.Ще один позов, з вимогою визнати протиправними дії спікера під час голосування за відставку Сергія Арбузова з посади голови НБУ і призначення Ігоря Соркіна на цю посаду було направлено закарпатськими УДАРівцями до Окружного адміністративного суду міста Київ.

Валерій Пацкан, Голова Комітету Верховної Ради з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин провів робочу зустріч із Валерією Лутковською, Уповноваженим Верховної Ради з прав людини

Сьогодні, 23 січня, представники Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин зустрілися з координатором проектів ОБСЄ в Україні, Послом Мадіною Джарбусиновою.Голова Комітету Валерій Пацкан (УДАР) заявив, що нова комітетська команда налаштована на конструктивну роботу та конкретні результати.

День Соборності України - це символ бажання українців будувати єдину державу і бути єдиним народом. – вважають в партії “УДАР”. Сьогодні, 21 січня, на Софіївській площі в Києві відбулася масштабна просвітницька акція, присвячені Дню Соборності України. Понад 300 представників молодіжного крила партії «УДАР» з усіх областей країни зібралися тут, щоб взятися за руки і відтворити обриси карти України.

Акцію, приурочену Дню Соборності України, закарпатські опозиціонери провели на центральній площі обласного центру Закарпаття – пл. Театральній.

Право пообідати з політиком Валерієм Пацканом власниця і ідейна натхненниця агенції «Майстерня свят» Наталія Янцо придбала з благодійного аукціону «Купи зустріч – допоможи дитині» ще наприкінці минулого року. Але організувати зустріч вдалося тільки днями: останнім часом політик більшість часу проводить у Києві. Багато часу забирає робота в парламентському Комітеті з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин, який він нещодавно очолив, та й сесійні засідання Верховної Ради не пропускає.

На початку року завжди так: аналізуєш чого вдалося досягти у минулому, ставиш плани на майбутнє і працюєш із ще більшим завзяттям.За минулий рік здійснилося стільки усього, що часом і повірити важко. Це вперше УДАР потрапив до парламенту, а я очолив парламентський комітет (Комітет з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин), вперше подаємо на розгляд Ради власні Законопроекти і намагаємось реально щось змінити. Так, я добре розумію, що легко не буде: через те, що демократичним силам не вдалося створити парламентську більшість, доведеться не тільки якісно працювати, а ще й боротися з беззаконням влади. Але ми знали, на що йшли…

Про це він заявив сьогодні, 15 січня, на прес-конференції в Ужгородському прес-клубі. Поки що, в практиці представників Закарпаття у парламенті систематичного звітування перед місцевими журналістами не було.«У Верховній Раді є чимало депутатів-закарпатців, але їх діяльність, на жаль, не завжди помітна. Ми не часто бачимо законодавчі акти, ініційовані ними, чи результати діяльності, які б сприяли розвитку нашої області. Якщо у парламенті я представляю інтереси Закарпаття, то мушу бути підзвітним журналістам, а відтак – усій спільноті», - заявив Валерій Пацкан.

Валерій Пацкан розповість про роботу парламентського Комітету з прав людини національних меншин і міжнаціональних відносин, а також про підсумки роботи 1 сесії парламенту нового скликання

Серед представників партію УДАР, які в середу, 20 грудня, перешкодили неособистому голосуванню у Київраді був і закарпатець Валерій Пацкан. Про це він пише на персональній сторінці у соціальній мережі:«Вчора у Київраді вдалося перешкодити провладному дерибану майна та землі. Для цього довелося завітати на сесію Київради, аби завадити депутатам голосувати чужими картками. Картки у провладної більшості Київради звичайно були, інколи навіть по три штуки на одного, але людей реально не було. Ми зупинили фіктивне голосування і, як наслідок, афера провладної більшості провалилася. Герега оголосила перерву і більшість депутатів, які голосують незаконно, просто втекли з сесійної зали», - написав на сторінці у Фейсбуці народний депутат
21 Грудня 2012 +Коментар | подобається

Про це народний депутат від УДАРу заявив під час розгляду мовного питання на другому пленарному засіданні ХІ сесії Закарпатської обласної ради після того, як представники угорських партій наполягли на тому, щоб угорська стала регіональною.
21 Грудня 2012 +Коментар | подобається

Вчора, 29 листопада, відбувся конкурс «Кращий студент 2012». Участь у ньому взяли 10 студентів – представники різних вищів краю.Дійство відбулося за підтримки «Студенсткої республіки», корпорації свят «Не понял» і партії «УДАР Віталія Кличка».Конкурсанти зі сцени розповідали про себе, слухали, що «позаочі» про них розкажуть їхні «довірені особи», а також дивували глядачів і журі своїми талантами. Серед вмінь кращих студентів області - спів грузинською мовою, французький реп, танці та гумор.
30 Листопада 2012 +Коментар | подобається

Депутат Ужгородської міської ради від «УДАРу» Ростислав Буланов написав заяву в Прокуратуру на міського голову, Віктора Погорєлова. За словами політика, Віктор Володимирович перешкоджає його депутатській діяльності.«Я двічі писав звернення на ім’я мера щодо надання мені інформацій про результати голосування, із зазначенням прізвищ депутатів, які голосували тим, чи інакшим чином. Однак, мені жодного разу не надали повної інформації. Я розцінюю це, як перешкоджання моїй депутатській діяльності, і сподіваюсь, що прокуратура міста Ужгород і громадськість не залишать цю справу без уваги. Це своєрідний етап боротьби з недемократичним Регламентом Ужгородської міської ради», - заявив Ростислав Буланов.
27 Листопада 2012 +Коментар | подобається

Голова Закарпатського «УДАРу», який за партійним списком обраний до числа депутатів Верховної Ради VII скликання, заявив у Києві, що перші, за кого «візьметься» партія Віталія Кличка -- це депутати-піаністи.
23 Листопада 2012 +Коментар | подобається

Для мене благодійність - це прояв співчуття до ближніх, моральний обов’язок кожного, хто має таку можливість, допомагати тим, які такої можливості не мають.Коли організатори акції «Купи зустріч – допоможи дитині» запропонували продати з молотка зустріч зі мною, я не схотів погоджуватись на таку, як мені здалося, авантюру. Зустрітись з кимось за гроші? Це якось… не серйозно. Я не зірка і ніколи себе таким не вважав.
22 Листопада 2012 +Коментар | подобається

Днями відбулося офіційне оголошення результатів виборів до Верховної Ради України. Із нових політичних сил, які тепер з’являться у парламенті, – «УДАР Віталія Кличка» і «Свобода».Саме за партію «УДАР» віддав свій голос кожний п’ятий закарпатець. Це рекордна, порівняно з іншими областями, підтримка партії Кличка.
15 Листопада 2012 +Коментар | подобається

Сьогодні, 13 листопада, о 19.30 на телеканалі «Тиса-1» відбудеться телепрограма «Вибори 2012. Постскриптум», гостем якої стане новообраний депутат Верховної Ради України, Валерій Пацкан (партія УДАР).У даній програмі представники різних політичних сил області, разом з провідними політологами і соціологами, підведуть підсумки парламентських виборів – 2012Також, впродовж ефіру можна буде дізнатися про те, над чим в першу чергу працюватиуть у парламенті депутати нового скликання.Пряму трансляцію програми можна переглянути тут
13 Листопада 2012 +Коментар | подобається

Визнати вибори недійсними по цьому округу намагаються представники кандидата по одномандатному виборчому округу від Партії регіонів. В той же час, така постановка питання на цих дільницях прямо впливає на підсумки волевиявлення виборців в розрізі багатомандатного округу.Нагадаємо, що на вищевказаних дільницях згідно попередніх результатів виборів за Політичну партію «УДАР» віддало свої голоси 739 виборців, забезпечивши партії Віталія Кличка рекордні 30% підтримки на окрузі.
7 Листопада 2012 +Коментар | подобається

Вибори по округу, де партія «УДАР Віталія Кличка» отримала рекордні по Україні 30% підтримки, представники Партії регіонів намагаються визнати недійсними.З цим не погоджуються мешканці Хустщини, які 2 листопада, незважаючи на непогоду, вийшли під вікна Хустської РДА (де знаходиться Окружна виборча комісія одномандатного виборчого округу № 71) на мирний мітинг опозиційних сил проти фальсифікацій результатів виборів.
3 Листопада 2012 +Коментар | подобається

Про це заявляють в Закарпатському виборчому штабі партії. Помилку виявили сьогодні, 30 жовтня, коли промоніторили оновлені дані на сайті Центральної виборчої комісії. Так, на офіційній сторінці ЦВК, де вже добу оновлюються дані з окружних комісій щодо підрахунку голосів, по «ужгородському» округу УДАРу зараховано на 484 менше голосів, ніж за цю політичну силу було фактично проголосовано. «Одразу по кільком дільницям у ЦВК не зарахували голоси, які ужгородці віддали за УДАР, - заявив юрист  Закарпатського виборчого штабу від УДАРу Сергій Ігнатенко. - На кожній дільниці в нас були спостерігачі. Під час підрахунку голосів членами ДВК вони вели паралельний підрахунок, складали протоколи.  Там, де на сайті ЦВК фігурують нулі, згідно даних протоколів, завірених членами комісій, за нас проголосували сотні людей».
30 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

Про це щойно, на прес-конференції в Ужгородському прес-клубі, заявив Валерій Пацкан, голова Закарпатського виборчого штабу УДАРу. За його словами, цьогорічні вибори були надзвичайно брудними. З усіх куточків області надходить інформація про масову скупку голосів. «Повідомлення про те, що біля дільниць роздають гроші надходили сьогодні з Берегова,  різних куточків Ужгородщини, Перечина. В основному, пропонували кошти за голоси на користь Партії регіонів і Єдиного центру. Також, нам повідомляють про те, що в усіх студентських гуртожитках напередодні виборів збирали студентів і давали по 200 гривень за голос за Партію регіонів  і кандидата Ковача. Сьогодні у гуртожитках фіксували факти, коли молоді особи фотографували власні бюлетені, щоб відзвітуватися за отримані за голоси кошти», - заявив Валерій Пацкан (№19 виборчого списку УДАРу).
28 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

В Ужгороді затримали студенток, які розповсюджували листівки із символікою УДАРу, у яких закликалося не голосувати за єдиного кандидата від партії по «ужгородському» округу, Ростислава Буланова. Як стало відомо представникам УДАРу, до цієї технології причетний колишній секретар Ужгородської міської ради, а тепер керівник виборчого штабу Павла Чучки, Віктор Щадей.
26 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

Такі висновки лідер партії УДАР зробив, проаналізувавши рейтинги кандидатів, які нещодавно зіставили незалежні соціологічні групи. «На підставі цих досліджень ми зняли 26 кандидатів по всій Україні у підтримку інших кандидатів від демократичних сил. Буланова ми не зняли на користь його опонентів по двом причинам: у нього значна підтримка на окрузі, бо за час роботи в Ужгородській міськраді він показав свою якість.  Жоден місцевий депутат останнього скликання не може похвалитися такою кількістю ініціатив, проектів рішень і звернень, як Ростислав. Рейтинги кандидатів – це оцінка їхньої роботи. Якщо людина не працює і не має підтримки людей – це завжди покаже соціологія»,  - заявив Кличко.
23 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

У неділю на Закарпаття завітав Віталій Кличко. За день лідер партії «УДАР» відвідав Воловець, Хуст, Міжгір’я, Мукачево та Ужгород. Впродовж візиту політика супроводжував виходець із Хустщини Валерій Пацкан, який очолює організацію УДАРу на Закарпатті останні півтора роки.
22 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

В партії «УДАР Віталія Кличка» стурбовані зникненням кандидата у народні депутати по мажоритарному округу #70 Олександра Кічковського. Востаннє його бачили за кілька годин до того, як його заява про скасування реєстрації потрапила до ЦВК. Однопартійці Кічковського не вірять в те, що Олександр Петрович писав заяву до ЦВК щодо зняття його з виборчих перегонів. Про це заявив голова Закарпатського виборчого штабу Валерій Пацкан. Він розповів, що за день до появи цієї заяви у ЦВК Кічковський не мав наміру зніматися з виборів. Більше того, заяву до ЦВК подала людина, яка не являється довіреною особою Кічковського.
17 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

Партія регіонів фінансує «покращення» за рахунок грошей місцевих бюджетів. Так, на Закарпатті Держказначейство не проводить жодних розрахунків, крім заробітних плат. Затримки по області вже становлять понад 150 млн. грн. В УДАРі вважають, що основна причина того, що уряд позбавляє місцеві бюджети необхідних їм грошей - це необхідність бодай до виборів фінансувати “покращення” тим категоріям громадян, на які влада розраховує, як на виборців ПР.
17 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

26 представників партії УДАР по всій Україні знімають свої кандидатури на користь ВО «Батьківщини».  Очікується, що аналогічний крок незабаром зроблять і представники об’єднаної опозиції. В Києві відбувся 2 етап Х з’їзду Політичної партії «УДАР Віталія Кличка». Мета з’їзду – зняття кандидатів по ряду одномандатних виборчих округів на користь кандидатів від опозиційних сил, які мають більше шансів перемогти.
14 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

За місяць до виборів, відчуваючи свій неминучий крах, ужгородські регіонали створили для себе всі умови, щоб непомітно для громади, і навіть колег з інших фракцій, розділити між собою землі і майно Ужгорода. Місцеві депутати  внесли зміни до Регламенту міської ради. Віднині, доступ до результатів голосувань на сесіях Ужгородської міської ради закрито не тільки для мешканців міста, але і для самих депутатів.  Все знатиме тільки мер Погорєлов (член Партії регіонів). Донедавна Регламент міської ради передбачав можливість ознайомитись з результатами голосування хоча б лідерів фракцій. УДАР неодноразово звертався до суду, вносив пропозиції на сесії і виступав за те, щоб ця інформація була відкритою для кожного депутата, а відтак і для всіх ужгородців. Але мер-регіонал цілковито подолав демократію в  ужгородській міській раді.

Наталія Кличко – дружина лідера партії «УДАР» Віталія Кличка, відомого у Україні спортсмена, мецената та політика, сьогодні, 1 жовтня, перебуває в Ужгороді. За сьогоднішній день вона вже встигла подарувати живий куточок Центру реабілітації дітей з обмеженими можливостями «Дорозі життя», провела круглий стіл з успішними жінками краю, ініціювала старт нового, потужного жіночого руху.

На місцевих виборах 2010 року у Віталія Кличка на Закарпатті була зовсім інша команда. Майже відразу після них осередок очолив друг боксера підприємець Валерій Пацкан, який очолює представництво Toyota на Закарпатті. Він каже, що допомагав УДАРу вже і на тих виборах, але оцінювати роботу попередників не хоче.Зараз, перед парламентськими виборами, ситуація інша, ніж була перед місцевими. Зокрема, і рейтинг партії Кличка. Він суттєво зріс, як свого часу і у Фронта Змін чи Сильної України.Відтак, у 19-го номера списку Валерія Пацкана є хороші шанси отримати мандат. Принаймні, точно більші, ніж у закарпатських мажоритарників від цієї політичної сили, хай навіть лідер місцевого УДАРу з цим не зовсім згодний.На наші запитання від відповідав дуже обережно. Але місцями нам, схоже, вдалося його «зачепити».
29 Вересня 2012 +Коментар | подобається

Цього тижня Чемпіон світу з боксу в суперважкій вазі за версіями WBO/WBA/IBF/IBO Володимир Кличко вперше відвідав Закарпаття. Кумир мільйонів провів у нашому краї добу і обіцяв повернутися. Мовляв, йому все дуже сподобалось, а особливо  люди, їхня гостинність і щирість. Чемпіон світу по боксу поспілкувався зі студентами на економічному факультеті УжНУ, а також відвідав змагання з боксу на спортивному майданчику «IceLand», фестиваль Словацької культури «Словенська ружа» і офіційно відкрив спортивний майданчик від Фонду братів Кличків в закарпатському Буштині.
21 Вересня 2012 +Коментар | подобається

Чемпіони України – команда КВН «Тяп-ляП» – за підтримки Політичної партії «УДАР», готують цієї осені гастрольний тур Закарпаттям з півторагодинною програмою і своїми найкращими жартами. Серед населених пунктів, які хлопці планують відвідати – переважно ті, де про КВН бачили і чули виключно завдяки телебаченню. Про це учасники збірної команди КВН Ужгородського національного університету «Тяп-ляП» розповіли на прес-конференції в Ужгородському прес-клубі реформ. Хлопці поділилися і враженнями від участі у Чемпіонаті КВН України.
17 Вересня 2012 +Коментар | подобається

Двоє закарпатських журналістів та facebook - прихильник братів Кличко виграли по сертифікату на поїздку на бій «Віталій Кличко - Мануель Чарр». Цей бій може стати останнім в спортивній кар’єрі героя України, який, як відомо, вирішив повністю присвятити себе політиці. Відтак, переможцем в категорії  «facebook – прихильник» став Віктор Вакулевич. Він, згідно з правилами конкурсу, приєднався до спільноти прихильників Кличка у соцмережі і зареєструвався, як учасник конкурсу.
4 Вересня 2012 +Коментар | подобається

Сьогодні, 24 серпня, сотні закарпатців в червоних футболках вишли на вулиці власних населених пунктів, щоб підготуватися до головного свята країни – Дня незалежності. Всі ці люди поділяють ідею партії «УДАР» щодо зміни країни. Вони впевнені, що об’єднавши зусилля громадяни можна змінити все: і своє життя, і країну, і ситуацію у конкретному місті чи селі.
24 Серпня 2012 +Коментар | подобається

Закарпатські члени партії УДАР масово отримують партійні квитки по всій області. На нараді Закарпатського обласного партійного осередку свої партійні квитки отримали 270 новоспечених «УДАРівців».
21 Серпня 2012 +Коментар | подобається

  Директору невеличкої загальноосвітньої школи в селі ЧабанівкаУжгородського району Ларисі Сарваш запропонували добровільно звільнитися із займаної посади через її приналежність до опозиційної партії «УДАР Віталія Кличка». Про це сьогодні, 9 серпня, на прес-конференції в прес-центрі «Закарпаття» заявила сама Лариса Сарваш, яка з березня цього року являється головою Ужгородської районної організації ПП «УДАР Віталія Кличка».  

Сьогодні, 9 серпня, в прес-центрі «Закарпаття» відбудеться прес-конференція, під час якої йтиметься про спроби влади звільнити з посади директора школи через її політичну приналежність до опозиційних сил.    Учасники прес-конференції:Лариса Сарваш – директор Чабанівської ЗОШ І-ІІ ступенів, Ужгородського р-ну;Валерій Пацкан – голова Закарпатської обласної організації Політичної Партії «УДАР Віталія Кличка»;

Хто із закарпатців представлятиме УДАР на наступних виборах, що зміниться у житті краю після того, як в українській Верховній Раді з’явиться фракція УДАРу та які основні положення програми партії – про це та інше говорили сьогодні, 7 серпня, на прес-конференції представників Закарпатської обласної організації партії.

X з’їзд партії «УДАР» Віталія Кличка затвердив виборчі списки кандидатів, які братимуть участь у виборах до Верховної Ради України.  Делегати  ухвалили список кандидатів у багатомандатному виборчому окрузі. Зауважимо, що у партійному списку майже усі кандидати (99,3%) мають одну і більше вищу освіту, а кожен десятий — мають науковий ступінь. Лише кожен десятий кандидат “УДАРу” балотувався раніше до Верховної Ради або був народним депутатом. Натомість п’ята частина — мають досвід роботи в місцевих радах. Майже 40% кандидатів молодші 35 років, а ще 56% - віком від 35 до 55 років

Таке рішення сьогодні, 1 серпня 2012 року, було прийняте на Х з’їзді Політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка». Серед них – кандидати мажоритарники, і люди, які потрапили у список партії.

Апробований спосіб виведення країни з бідності (а Україна сьогодні є бідною) - дати зелене світло підприємництву, малому і середньому бізнесу. При цьому, від держави потрібна не підтримка і регулювання, а створення умов, коли бізнесу “Не заважають”.

Сьогодні, 22 липня, в Ужгороді відбулася Конференція Закарпатської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка». Основна мета – затвердити делегатів на загальноукраїнський з’їзд, який відбудеться 1 серпня в Києві. Відтак 22 представника закарпатського УДАРу через тиждень приймуть участь у затвердженні списку кандидатів у народні депутати по одно- та багатомандатних виборчих округах.

Сьогодні, 19 липня, голова Закарпатського УДАРу Валерій Пацкан офіційно передав список претендентів у кандидати по мажоритарним округам Закарпаття представнику руху «Чесно».

Депутати відпустили самі себе на канікули аж на 2 місяці. Дарма, що залишились невирішеними ряд нагальних питань. Всього за тиждень до відпустки вони наприймали купу законів, які обійдуться країні в мільярди гривень, завели український парламентаризм в кризу.

Нею стала Катерина Келемен (партія КіВі),  представниця команди Єдиного Студенства. Катерина є наступницею попереднього студентського мера, Дениса Мана. «Я задоволений. Мером стала дівчина з команди, яку я привів до перемоги минулого року. Катерина підтримує запроваджений мною курс і пообіцяла усілякі покращення», - зазначив колишній мер.

На Закарпатті у селі Лумшори почала працювати Студентська республіка. Цього року головне гасло молодіжного об»єднання «Бій за Україну». Закарпатський «УДАР» активно підтримав студентів з усіх вишів та коледжів області у намірах проявити власні лідерські якості, гучно заявити про себе, як про молоду генерацію політично активних і свідомих громадян.

До УДАРу на Хустщині  приєднався заступник директора Інституту серцево-судинної хірургії ім. Амосова АМН України Василь Лазоришинець, який у 2010 році удостоївся звання «Людина року» за версією журналу «Країна».  Про це розповів голова Хустської районної організації партії «УДАР», депутат Хустської районної ради Михайло Пристая. Академік Академії медичних наук України, професор, доктор медичних наук, заслужений лікар України, лауреат Державної премії України, кавалер орденів світських і релігійних, дійсний член Європейської асоціації кардіоторакальних хірургів, Французької асоціації торакальних і серцево-судинних хірургів та Американської асоціації торакальних хірургів – важко перечислити всі регалії відомого в Україні і закордоном лікаря, що врятував не одне людське серце .

Закарпатські «УДАРівці» розгорнули намети перед обласною держадміністрацією. Вони вимагають від Президента ветувати  прийнятий вчора мовний закон, адже він може стати поштовхом до розбрату в Україні на мовному грунті. «Допустити дію такого закону – вчинити злочин перед своєю державою і громадянами»,- вважають мітингувальники.

Солодкий стіл в одному з ужгородських закладів сьогодні, 1 червня, для дітей з обмеженими можливостями накрив закарпатський УДАР. Більше півсотні вихованців медико-реабілітаційного центру «Дорога життя» отримали змогу «солодко» відсвяткувати День захисту прав дітей.

«Ми вам податки – ви нам латки» під таким гаслом сьогодні, 29 травня активісти закарпатського «УДАРу» провели акцію протесту біля Закарпатського облавтодору. Більше сотні мітингувальників закликали водіїв на знак підтримки акції посигналити автодору. Учасники протесту - це і водії, і пасажири, і велосипедисти .
29 Травня 2012 +Коментар | подобається

Журналіст Мустафа Найем ще о десятій ранку вчора написав рядки: «Сьогодні парламент продовжить розгляд законопроекту про основи державної мовної політики. Тобто ввечері у нас є всі шанси знову потрапити у випуск новин Євроньюз, а телеканал Росія покаже кадри пірнаючого в натовп народного депутата, закривавлені піджаки і розірвані сорочки».
25 Травня 2012 +Коментар | подобається

Сьогодні в Ужгороді, за підтримки партії «УДАР Віталія Кличка», відбулася Міжнародна конференція угорськомовних медиків.Поділитися власним досвідом і навчитися новому, на Закарпаття завітали 35 медиків з Румунії, Словаччини, Угорщини. Всього участь у конференції взяли близько 100 учасників.
12 Травня 2012 +Коментар | подобається

Про те, що на земельну ділянку під вікнами їхньої багатоповерхівки «позарився» невідомий забудовник, мешканці багатоповерхівки, що на Заньковецькій,36, дізнались близько місяця тому. Тоді до них у двір прийшла бригада, з наміром огородити частину майданчика. Наївні, спершу люди подумали, що невідомий добродій вирішив посадити у їх дворі дерева…
11 Травня 2012 +Коментар | подобається

В Ужгороді закінчився перший день ХІІІ Міжнародного турніру країн Карпатського Єврорегіону з фехтування на шпагах, присвячений пам’яті заслуженого тренера України Василя Герея. На змагання в обласний центр Закарпаття з’їхались хлопці та дівчата віком до 16 років з Угорщини, Польші, Словаччини та України.Так як останнім часом держава неохоче йде на підтримку розвитку спорту в країні, забезпечити найкращих спортсменів призами взявся опозиційний УДАР. Стимулювати здорові захоплення молоді в партії беруться нерідко. Кажуть, що робота над оздоровленням молоді, стимулюванням їх спортивного життя прописано у них в програмі.

4 травня в Ужгороді відбулася прес-конференція голови Закарпатської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка», на якій Валерій Пацкан розповів про нещодавній партійний з’їзд, на якому було ухвалено стратегію на майбутні парламентські вибори. В УДАРі націлені на зміну влади, а демократичні опозиційні сили повинні отримати більшість у парламенті. Це дасть шанс почати реальні зміни на краще. Вже в парламенті послідовники Кличка перш за все боротимуться з тотальною корупцією в Україні:

Змагання організовані спільно закарпатським «УДАРом» та Управлінням освіти Ужгородської міської ради відбувались у чотири етапи – три попередніх кущових і фінал. Школярі мірялись силами у трьох видах: жим штанги лежачи, підтягування на перекладині та армреслінг.
26 Квітеня 2012 +Коментар | подобається

Делегація партії «УДАР» на чолі з Віталієм Кличком перебуває в Грузії, де знайомиться з досвідом реформ та вивчає способи й результати їх втілення.Так, у Батумі відбулася зустріч з Президентом Грузії Міхеїлом Саакашвілі. Також партійці зустрілися з керівництвом фракції опозиційної Християнсько-демократичної партії в Парламенті Аджарської автономної республіки. Лідер «УДАРу», зокрема, зазначив: «Нам потрібен план дій, нам потрібні орієнтири. Ми хочемо дізнатися про досвід – як втілювалося те, що ми бачимо, і як це сьогодні працює. Ми хочемо знайти відповіді на чимало питань».
20 Квітеня 2012 +Коментар | подобається

Акція «Спішіть творити добро. Подаруйте краплинку життя» тривала на Закарпатті декілька тижнів. Ідея належала Мукачівській православній єпархії, священнослужителі якої вирішили докласти зусиль, щоб збільшити резерв крові для Закарпатського обласного клінічного онкологічного диспансеру та онко-гематологічного відділення Закарпатської обласної дитячої лікарні. Ще одна, більш глобальна мета – створення бази донорів, яка істотно спростить терміновий пошук донора з потрібною групою крові. До акції долучилися майже 100 чоловік. Кожен здав 250 – 300 мл власної крові.
17 Квітеня 2012 +Коментар | подобається

Про це заявив член політради партії, голова закарпатського УДАРу Валерій Пацкан. Таке партійне рішення він пояснив різницею в ідеологічних платформах з деякими політсилами та результатами численних соціологічних досліджень. Партія Віталія Кличка продовжує демонструвати ріст: з 5% у грудні минулого року до 6,5% у лютому і 7,2% у березні. В той же час, не всі виборці, які підтримують «УДАР», готові проголосувати за об’єднані списки. Згідно з даними експертних досліджень, об’єднання «УДАРу» з, на приклад, «Фронтом змін», у якого 10% рейтингу, дає не 17, а всього 13%. Подібна картина й з «Батьківщиною».
5 Квітеня 2012 +Коментар | подобається

І обрали найгарнішу економістку. Нею стала студентка 2 курсу спеціальності Облік і аудит, Надія Федикович.За словами співорганізатора свята Алли Чорнобук, підготовка до дійства, що відбулося у Драмтеатрі, тривала майже 2 місяці. Над святом працювали і студенти, і випускники економічного факультету, і, навіть, викладачі.
30 Березеня 2012 +Коментар | подобається

Заяву про те, що Україна найближчим часом прийме закон про дві державні мови – українську і російську – Янукович зробив акурат перед своїм візитом до Москви. Співпадіння? Навряд. Політтехнологи регіоналів все-одно традиційно порадили б Віктору Федоровичу розіграти цю карту ближче до жовтня (вони щоразу пригадують свою «фішку» як напередодні парламентських виборів, так і перед виборами Президента).
21 Березеня 2012 +Коментар | подобається

У Мукачеві  відбулися збори районної організації партії «УДАР Віталія Кличка», основною метою яких стало обрання керівництва осередку. Відтак, головою УДАРу Мукачівщини одноголосно обрали Ігора Стеблака, а його заступником – Федора Гулаткана.
13 Березеня 2012 +Коментар | подобається

Діти з обмеженими можливостями реабілітаційного центру «Дорога життя» до дня 8 березня підготували для своїх мам святковий концерт. Як могли, співали, танцювали і наперебій розповідали, чия мама найкраща
8 Березеня 2012 +Коментар | подобається

На свято 8 березня матимуть з чого приготувати собі святковий стіл 70 малозабезпечених ужгородок.
7 Березеня 2012 +Коментар | подобається

Сьогодні в закарпатському «УДАРі» відбулась нарада жінок-лідерів  обласної організації. Говорили про перспективи розвитку жіночого руху на Закарпатті.
6 Березеня 2012 +Коментар | подобається

Щойно з бою Володимира Кличка у Дюсельдорфі повернулися закарпатські прихильники спортсмена. Серед них – голова Закарпатського «УДАРу» Валерій Пацкан і його заступники по партії, бізнесмени, Віктор Погар, Василь Ябрик та Роберт Горват. Цікаво, що на бій «Віталій Кличко – Дерек Чісора» в Мюнхені, що відбувся 2 тижні тому, із Закарпаття їздила делегація із 45 чоловік.
5 Березеня 2012 +Коментар | подобається

В Ужгороді відбулася прес-конференція, присвячена другій річниці керівництва країною тандему Янукович-Азаров. Голова закарпатського УДАРу Валерій Пацкан проаналізував два роки, що минули з моменту обрання Віктора Януковича Президентом України, а Миколи Азарова – Прем‘єр-міністром. Також, говорили про те, як за цей період змінилось життя закарпатців і про нещодавній візит Прем’єр-міністра на Закарпаття.
5 Березеня 2012 +Коментар | подобається

Нещодавно, до Закарпатської організації партії «УДАР Віталія Кличка» звернулись мешканці ужгородської багатоповерхівки, що по вул. Володимирській в Ужгороді. Вони переймаються, що сквер та зелену зону, що прилягають до їх будинку, хоче в них забрати підприємець-забудовник.
28 Лютого 2012 +Коментар | подобається

Україна - лідер з погіршення Демократії серед європейських і азіатських  «нових демократій». Такий результат щорічного рейтингу Міжнародної неурядової організація Freedom House «Свобода у світі  - 2012». Статус «вільної держави» Україна втратила ще минулого року, опустившись в категорію «частково вільних країн».
13 Лютого 2012 +Коментар | подобається

Днями в Ужгороді відбулися конференція Закарпатської обласної організації Політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка». Окрім 80 делегатів з районів та міст області, серед гостей конференції були присутні голови семи обласних організацій, а також заступник голови партії Віталій Ковальчук. За словами останнього, наразі саме закарпатський «УДАР» є одним з найбільш ефективних в Україні. З цієї організації розпочинається розбудова таких напрямків діяльності партії, як молодіжний, а також жіночий рухи. Відтак, на конференції підбили підсумки роботи організації за весь минулий рік і поставили цілі на наступні 12 місяців. Чи не найбільшу увагу в партії на сьогодні приділяють питанню посилення команди в області.  Важливим кроком, на думку керівництва організації, стало залучення до керівного складу закарпатського «УДАРу» нових заступників голови, а також структуризація їх повноважень.
10 Лютого 2012 +Коментар | подобається

В Ужгороді відбулися конференція Закарпатської обласної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка». На конференції були присутні 80 делегатів районних і міських організацій, а також запрошені гості.  Серед них, член Політичної ради, заступник голови партії Віталій Ковальчук; голова Вінницької обласної організації Ігор Ткачук; Житомирської - Рустам Раупов ; Івано-Франківської - Роман Чернега; Рівненської - Віталій Чугунніков; Тернопільської -  Ігор Побер; голова Хмельницької -  Олександр Корнійчук; головаЧернігівської -  Сергій Аверченко; голова Виконавчого комітету Вінницької  обласної організації - Геннадій Ткачук.

25 січня, в приміщенні Закарпатської обласної організації політичної партії «УДАР В.Кличка», відбулася прес-конференція, на якій голова закарпатського УДАРу Валерій Пацкан розповів про застереження, з якими в неділю  Віталій Кличко підписав Угоду про спільні дії опозиційних сил. Також було проаналізовано, який вплив матиме Угода на політичне життя в Закарпатті.

Гроші на персональний рахунок юних спортсменів чи їх батьків переказуватимуть раз на місяць. УДАРівці сподіваються, що ці кошти стануть ще одним кроком до просування закарпатських параолімпійців в збірну команду України.

Діти  - це наше майбутнє і надія. Через декілька років вже вони будуть розбудовувати Україну, тільки з їхньою допомогою нам вдасться змінити життя на краще.  Якщо наше підростаюче покоління діти будуть здоровими, то здоровою буде і нація.
30 Грудня 2011 +Коментар | подобається

Діти з обмеженими можливостями з медико-соціального реабілітаційного центру «Дорога життя» зустрічали сьогодні Діда Мороза та Снігуроньку.    
28 Грудня 2011 +Коментар | подобається

Закарпатська обласна організація політичної партії «УДАР Віталія Кличка» започаткувала проведення презентації  Програми партії в містах та районах області.
16 Грудня 2011 +Коментар | подобається

У вівторок, за підтримки закарпатського «УДАРу», у Тячеві відкрили ковзанку, яка працюватиме щонайменше до березня.  
15 Грудня 2011 +Коментар | подобається

Депутати Ужгородської міської ради не прийняли рішення «Про громадські слухання в місті Ужгород», що виносилося на сесію 9 грудня депутатом від партії «УДАР» Ростиславом Булановим.
14 Грудня 2011 +Коментар | подобається

22 листопада, у День Свободи, на контрольно-пропускних пунктах в Ужгороді і  Чопі Закарпатська організація партії «УДАР Віталія Кличка» провела акцію під назвою «Свобода – це Європа».
22 Листопада 2011 +Коментар | подобається

З нагоди Великодніх свят Закарпатська обласна організація партії «УДАР Віталія Кличка» провела зустріч з викладачами Ужгородського медико-соціального реабілітаційного центру для дітей з вадами фізичного та розумового розвитку «Дорога життя». Активісти партії привітали з Великоднем вихованців, викладачів та медичних працівників закладу.
27 Квітеня 2011 +Коментар | подобається

Депутати Закарпатської обласної організації партії «УДАР» висловили рішучий протест проти підвищення цін на проїзд в ужгородських маршрутках до 2 грн. Про це під час преc-конференції заявив Ростислав Буланов, депутат Ужгородської міської ради, член тимчасової контрольної комісії з проблем громадського транспорту.
4 Квітеня 2011 +Коментар | подобається

В конференц-залі готелю «Виноградів» 3 квітня відбулися збори районної та міської організацій «УДАРу», в яких взяв участь також голова обласного осередку політичної сили Валерій Пацкан. На його пропозицію збори одноголосно обрали головою районної організації Олександра Лемака (заступником – депутата районної ради Вікторію Процюк), керівником міської організації – депутата  міської ради Олександра Товта (заступником – Петра Попа).
3 Квітеня 2011 +Коментар | подобається

22 березня депутат Ужгородської міськради від партії «УДАР» Ростислав Буланов разом з секретарем Ужгородської міськради Віктором Щадеєм та колегами депутатами провів робочу зустріч з першим заступником мера міста Ніредьгаза (Угорщина) Томашем Батізі.  
25 Березеня 2011 +Коментар | подобається

20 жовтня у Всеукраїнський день боротьби з раком молочної залози на центральній площі Ужгорода пройшла акція під назвою «Рак - не вирок» або «Один день пішки заради життя». Спільними силами її організували представники партії «УДАР», медики з обласного онкодиспансеру та члени громадської організації «Амазонки Закарпаття».
27 Жовтня 2011 +Коментар | подобається

Закарпатські «ударівці» зробили все можливе, щоб оригінально привітати улюблених краянок з Міжнародним Жіночим Днем. 9 березня спеціально з нагоди свята Ужгородському Палаці дітей та юнацтва <<ПАДІЮН>> відбулося розважальне шоу <<НУМО, ХЛОПЦІ!>>.  
9 Березеня 2011 +Коментар | подобається