Останні події
З такими питаннями прийшли закарпатці до Валерія Пацкана
28 Травня 2015 +Коментар | подобається

Кажуть, партії починають готуватися до виборів як тільки завершуються попередні. Нині в Україні, та на Закарпатті зокрема, безумовно, вже почалася підготовка до виборів. Роблять це по-різному. Хтось вже веде кулуарні переговори та готує адмінресурс, інші запасаються достатньою кількістю грошей, щоб вистачило на кампанію. Народний депутат України, член фракції “Блок Петра Порошенка” Валерій Пацкан публічно звернувся до закарпатців з пропозицією приєднатися до його команди.
13 Травня 2015 +Коментар | подобається

Вчора вночі якісь надмірно активні люди не полінувалися зіпсувати майже всі білборди, які закликають небайдужих закарпатців приєднатися до команди Валерія Пацкана.
12 Травня 2015 +Коментар | подобається

В Мукачеві провели турнір з петанку, присвячений пам’яті Володимира Гвоздя. Близько 30 учасників з різних районів Закарпаття, а також з Львівської, Харківської та інших областей, зібралися, щоб позмагатися за кубок.
30 Березеня 2015 +Коментар | подобається

В Ужгороді завершила свою діяльність «Школа молодого активіста», організована за підтримки обласної організації партії УДАР. За три місяці навчання «школярі» мали можливість прослухати лекції на такі теми, як «Проектний менеджмент», «Громадська організація: від створення до суспільного визнання», «Основні етапи українського державотворення» та багато інших.Також, на основі отриманих знань, кожен з випускників Школи працює над власними суспільно корисними проектами. Кращі з них будуть реалізовані за підтримки УДАРу.
28 Червня 2013 +Коментар | подобається

Валерій Пацкан, Голова Комітету Верховної Ради з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин провів робочу зустріч із Валерією Лутковською, Уповноваженим Верховної Ради з прав людини

Вчора, 21 січня, предстоятель УПЦ, архієпископ Мукачівський і Ужгородський Феодор, з благословіння блаженого метрополита Володимира, нагородив орденом Почаївської ікони Пресвятої Богородиці за старання і заслуги перед Українською православною церквою Валерія Пацкана. Вітаємо!

Валерій Пацкан розповість про роботу парламентського Комітету з прав людини національних меншин і міжнаціональних відносин, а також про підсумки роботи 1 сесії парламенту нового скликання

Вибори по округу, де партія «УДАР Віталія Кличка» отримала рекордні по Україні 30% підтримки, представники Партії регіонів намагаються визнати недійсними.З цим не погоджуються мешканці Хустщини, які 2 листопада, незважаючи на непогоду, вийшли під вікна Хустської РДА (де знаходиться Окружна виборча комісія одномандатного виборчого округу № 71) на мирний мітинг опозиційних сил проти фальсифікацій результатів виборів.
3 Листопада 2012 +Коментар | подобається

Не будьте байдужими, прийдіть на вибори, проголосуйте за своє майбутнє. Звернення голови Закарпатської обласної організації політичної партії "УДАР Віталія Кличка" Валерія Пацкана.
23 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

18 жовтня о 20.40 на телеканалі «Тиса-1» виступ кандидата у депутати Верховної Ради України в одномандатному окрузі №71 від партії «УДАР Віталія Кличка» Василя Лазоришинця. Відповіді на запитання – що спонукало  відомого кардіохірурга йти у політику,  чому під прапорами партії «УДАР Віталія Кличка», що і в яких галузях Василь Лазоришинець хоче змін. Усе це 18 жовтня на телеканалі «Тиса-1». Початок о 20.40. Заяву голови Закарпатського виборчого штабу Валерія Пацкана щодо спекуляцій навколо кандидата в народні депутати Василя Лазоришенця можна переглянути тут: 
18 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

В партії «УДАР Віталія Кличка» стурбовані зникненням кандидата у народні депутати по мажоритарному округу #70 Олександра Кічковського. Востаннє його бачили за кілька годин до того, як його заява про скасування реєстрації потрапила до ЦВК. Однопартійці Кічковського не вірять в те, що Олександр Петрович писав заяву до ЦВК щодо зняття його з виборчих перегонів. Про це заявив голова Закарпатського виборчого штабу Валерій Пацкан. Він розповів, що за день до появи цієї заяви у ЦВК Кічковський не мав наміру зніматися з виборів. Більше того, заяву до ЦВК подала людина, яка не являється довіреною особою Кічковського.
17 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

Партія регіонів фінансує «покращення» за рахунок грошей місцевих бюджетів. Так, на Закарпатті Держказначейство не проводить жодних розрахунків, крім заробітних плат. Затримки по області вже становлять понад 150 млн. грн. В УДАРі вважають, що основна причина того, що уряд позбавляє місцеві бюджети необхідних їм грошей - це необхідність бодай до виборів фінансувати “покращення” тим категоріям громадян, на які влада розраховує, як на виборців ПР.
17 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

На місцевих виборах 2010 року у Віталія Кличка на Закарпатті була зовсім інша команда. Майже відразу після них осередок очолив друг боксера підприємець Валерій Пацкан, який очолює представництво Toyota на Закарпатті. Він каже, що допомагав УДАРу вже і на тих виборах, але оцінювати роботу попередників не хоче.Зараз, перед парламентськими виборами, ситуація інша, ніж була перед місцевими. Зокрема, і рейтинг партії Кличка. Він суттєво зріс, як свого часу і у Фронта Змін чи Сильної України.Відтак, у 19-го номера списку Валерія Пацкана є хороші шанси отримати мандат. Принаймні, точно більші, ніж у закарпатських мажоритарників від цієї політичної сили, хай навіть лідер місцевого УДАРу з цим не зовсім згодний.На наші запитання від відповідав дуже обережно. Але місцями нам, схоже, вдалося його «зачепити».
29 Вересня 2012 +Коментар | подобається

Підписання Закону «Про основи державної мовної політики» поки відкладено, але це питання до сих пір не знято. Відтак, наша країна продовжує перебувати під ризиком руйнації політичної свободи українців.

До Дня Перемоги Ужгородська міська організація ветеранів заручилася підтримкою УДАРу, щоб привітати 38 ветеранів, учасників бойових дій, які пройшли нелюдські випробування, щоб врятувати світ від ідеології ненависті.На жаль, цього року про ветеранів влада вкотре забула. Ось чому Президія ради ветеранів звернулася по допомогу до своїх шефів – обласної організації партії УДАР, зокрема, до її голови Валерія Пацкана.

4 травня в Ужгороді відбулася прес-конференція голови Закарпатської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка», на якій Валерій Пацкан розповів про нещодавній партійний з’їзд, на якому було ухвалено стратегію на майбутні парламентські вибори. В УДАРі націлені на зміну влади, а демократичні опозиційні сили повинні отримати більшість у парламенті. Це дасть шанс почати реальні зміни на краще. Вже в парламенті послідовники Кличка перш за все боротимуться з тотальною корупцією в Україні:

І обрали найгарнішу економістку. Нею стала студентка 2 курсу спеціальності Облік і аудит, Надія Федикович.За словами співорганізатора свята Алли Чорнобук, підготовка до дійства, що відбулося у Драмтеатрі, тривала майже 2 місяці. Над святом працювали і студенти, і випускники економічного факультету, і, навіть, викладачі.
30 Березеня 2012 +Коментар | подобається

Діти з обмеженими можливостями реабілітаційного центру «Дорога життя» до дня 8 березня підготували для своїх мам святковий концерт. Як могли, співали, танцювали і наперебій розповідали, чия мама найкраща
8 Березеня 2012 +Коментар | подобається

Щойно з бою Володимира Кличка у Дюсельдорфі повернулися закарпатські прихильники спортсмена. Серед них – голова Закарпатського «УДАРу» Валерій Пацкан і його заступники по партії, бізнесмени, Віктор Погар, Василь Ябрик та Роберт Горват. Цікаво, що на бій «Віталій Кличко – Дерек Чісора» в Мюнхені, що відбувся 2 тижні тому, із Закарпаття їздила делегація із 45 чоловік.
5 Березеня 2012 +Коментар | подобається

 В Ужгороді 25-річчя від свого створення відсвяткувала міська організація ветеранів. «Члени спілка,  яка на сьогоднішній день налічує близько 9000 членів, роблять чималу роботу. Вони приходять в школи і безкорисно діляться своїми спогадами з школярами, висвітлюють правду про Велику Вітчизняну війну в пресі, - розповів Кульнєв Володимир, заступник голови організації ветеранів. ».
2 Березеня 2012 +Коментар | подобається

25 січня, в приміщенні Закарпатської обласної організації політичної партії «УДАР В.Кличка», відбулася прес-конференція, на якій голова закарпатського УДАРу Валерій Пацкан розповів про застереження, з якими в неділю  Віталій Кличко підписав Угоду про спільні дії опозиційних сил. Також було проаналізовано, який вплив матиме Угода на політичне життя в Закарпатті.

Діти  - це наше майбутнє і надія. Через декілька років вже вони будуть розбудовувати Україну, тільки з їхньою допомогою нам вдасться змінити життя на краще.  Якщо наше підростаюче покоління діти будуть здоровими, то здоровою буде і нація.
30 Грудня 2011 +Коментар | подобається

В конференц-залі готелю «Виноградів» 3 квітня відбулися збори районної та міської організацій «УДАРу», в яких взяв участь також голова обласного осередку політичної сили Валерій Пацкан. На його пропозицію збори одноголосно обрали головою районної організації Олександра Лемака (заступником – депутата районної ради Вікторію Процюк), керівником міської організації – депутата  міської ради Олександра Товта (заступником – Петра Попа).
3 Квітеня 2011 +Коментар | подобається