Останні події
В Ужгороді відбувся традиційний круглий стіл «Молодь і влада», який організували до Дня молоді.
28 Червня 2015 +Коментар | подобається

Народний депутат України Роберт Горват, який пройшов до Верховної Ради VIII скликання по виборчому округу №68 (м.Ужгород та Ужгородський р-н), проводить плановий прийом громадян. Цього разу поспілкуватися із народним обранцем, задати йому наболілі питання та висловити свої пропозиції чи ідеї зможуть жителі смт.Великий Березний, міст Перечин, Чоп та Ужгород.
27 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Акцію, приурочену Дню Соборності України, закарпатські опозиціонери провели на центральній площі обласного центру Закарпаття – пл. Театральній.

Його всюди зустрічають як національного героя, а на Закарпатті він тим більше мав змогу відчути прихильність людей у перевиборчий час – закарпатський «УДАР» має чи не найкращі позиції у всій Україні. Однак, традиційно, за кавою Zaholovok.com.ua цікавиться не стільки справами, як думками і поглядами, які не прикриєш за чітко продуманими лозунгами. Гість «Ранкової кави» сьогодні — Віталій Кличко.
23 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

У сучасному темпі життя, у періоді швидких змін та змінних швидкостей, все більшу роль відіграє молодь. Юнь усюди: у політиці та економіці, у проектах та рішеннях, у заходах: серйозних та не дуже… Якщо ще донедавна молодь називали ледь чи не аполітичною, тепер все по-іншому. Часто саме вона підтримує демократичні політичні курси, ініціює нові проекти, соціально-політичні, культурні, духовні зрушення, які йдуть у ногу з часом. 
10 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

Закарпатська обласна організація політичної партії «УДАР Віталія Кличка» започаткувала проведення презентації  Програми партії в містах та районах області.
16 Грудня 2011 +Коментар | подобається

Перегляд  прямої трансляції довгоочікуваного поєдинку  іменитого боксера  Віталія Кличка з Одланьєром Солісом в одному з нічних клубів Ужгорода влаштувала  Закарпатська обласна організація політичної партії УДАР.
25 Березеня 2011 +Коментар | подобається

Закарпатські «ударівці» зробили все можливе, щоб оригінально привітати улюблених краянок з Міжнародним Жіночим Днем. 9 березня спеціально з нагоди свята Ужгородському Палаці дітей та юнацтва <<ПАДІЮН>> відбулося розважальне шоу <<НУМО, ХЛОПЦІ!>>.  
9 Березеня 2011 +Коментар | подобається