Останні події
З такими питаннями прийшли закарпатці до Валерія Пацкана
28 Травня 2015 +Коментар | подобається

Сьогодні, 24 серпня, сотні закарпатців в червоних футболках вишли на вулиці власних населених пунктів, щоб підготуватися до головного свята країни – Дня незалежності. Всі ці люди поділяють ідею партії «УДАР» щодо зміни країни. Вони впевнені, що об’єднавши зусилля громадяни можна змінити все: і своє життя, і країну, і ситуацію у конкретному місті чи селі.
24 Серпня 2012 +Коментар | подобається

Закарпатські члени партії УДАР масово отримують партійні квитки по всій області. На нараді Закарпатського обласного партійного осередку свої партійні квитки отримали 270 новоспечених «УДАРівців».
21 Серпня 2012 +Коментар | подобається

Закарпатська обласна організація політичної партії «УДАР Віталія Кличка» започаткувала проведення презентації  Програми партії в містах та районах області.
16 Грудня 2011 +Коментар | подобається

В конференц-залі готелю «Виноградів» 3 квітня відбулися збори районної та міської організацій «УДАРу», в яких взяв участь також голова обласного осередку політичної сили Валерій Пацкан. На його пропозицію збори одноголосно обрали головою районної організації Олександра Лемака (заступником – депутата районної ради Вікторію Процюк), керівником міської організації – депутата  міської ради Олександра Товта (заступником – Петра Попа).
3 Квітеня 2011 +Коментар | подобається