Останні події
Направив запит до голови Закарпатської обласної ради Володимира Чубірка щодо забезпечення належного функціонування Карпатського біосферного заповідника та охорони його природних комплексів.

В Ужгороді відбувся традиційний круглий стіл «Молодь і влада», який організували до Дня молоді.
28 Червня 2015 +Коментар | подобається

Кажуть, партії починають готуватися до виборів як тільки завершуються попередні. Нині в Україні, та на Закарпатті зокрема, безумовно, вже почалася підготовка до виборів. Роблять це по-різному. Хтось вже веде кулуарні переговори та готує адмінресурс, інші запасаються достатньою кількістю грошей, щоб вистачило на кампанію. Народний депутат України, член фракції “Блок Петра Порошенка” Валерій Пацкан публічно звернувся до закарпатців з пропозицією приєднатися до його команди.
13 Травня 2015 +Коментар | подобається

У Раді зареєстрували законопроект, який дасть поштовх для розвитку дрібного виноробства. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив народний депутат Роберт Горват.
30 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

Народний депутат України Роберт Горват, який пройшов до Верховної Ради VIII скликання по виборчому округу №68 (м.Ужгород та Ужгородський р-н), проводить плановий прийом громадян. Цього разу поспілкуватися із народним обранцем, задати йому наболілі питання та висловити свої пропозиції чи ідеї зможуть жителі смт.Великий Березний, міст Перечин, Чоп та Ужгород.
27 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Двоє закарпатських журналістів та facebook - прихильник братів Кличко виграли по сертифікату на поїздку на бій «Віталій Кличко - Мануель Чарр». Цей бій може стати останнім в спортивній кар’єрі героя України, який, як відомо, вирішив повністю присвятити себе політиці. Відтак, переможцем в категорії  «facebook – прихильник» став Віктор Вакулевич. Він, згідно з правилами конкурсу, приєднався до спільноти прихильників Кличка у соцмережі і зареєструвався, як учасник конкурсу.
4 Вересня 2012 +Коментар | подобається

Щойно з бою Володимира Кличка у Дюсельдорфі повернулися закарпатські прихильники спортсмена. Серед них – голова Закарпатського «УДАРу» Валерій Пацкан і його заступники по партії, бізнесмени, Віктор Погар, Василь Ябрик та Роберт Горват. Цікаво, що на бій «Віталій Кличко – Дерек Чісора» в Мюнхені, що відбувся 2 тижні тому, із Закарпаття їздила делегація із 45 чоловік.
5 Березеня 2012 +Коментар | подобається

Днями в Ужгороді відбулися конференція Закарпатської обласної організації Політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка». Окрім 80 делегатів з районів та міст області, серед гостей конференції були присутні голови семи обласних організацій, а також заступник голови партії Віталій Ковальчук. За словами останнього, наразі саме закарпатський «УДАР» є одним з найбільш ефективних в Україні. З цієї організації розпочинається розбудова таких напрямків діяльності партії, як молодіжний, а також жіночий рухи. Відтак, на конференції підбили підсумки роботи організації за весь минулий рік і поставили цілі на наступні 12 місяців. Чи не найбільшу увагу в партії на сьогодні приділяють питанню посилення команди в області.  Важливим кроком, на думку керівництва організації, стало залучення до керівного складу закарпатського «УДАРу» нових заступників голови, а також структуризація їх повноважень.
10 Лютого 2012 +Коментар | подобається

В Ужгороді відбулися конференція Закарпатської обласної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка». На конференції були присутні 80 делегатів районних і міських організацій, а також запрошені гості.  Серед них, член Політичної ради, заступник голови партії Віталій Ковальчук; голова Вінницької обласної організації Ігор Ткачук; Житомирської - Рустам Раупов ; Івано-Франківської - Роман Чернега; Рівненської - Віталій Чугунніков; Тернопільської -  Ігор Побер; голова Хмельницької -  Олександр Корнійчук; головаЧернігівської -  Сергій Аверченко; голова Виконавчого комітету Вінницької  обласної організації - Геннадій Ткачук.