Останні події
Одною із головних подій фестивалю "Студенська Республіка - 2015" стали вибори мера та Магістрату. 

В Ужгороді відбувся традиційний круглий стіл «Молодь і влада», який організували до Дня молоді.
28 Червня 2015 +Коментар | подобається

Чиновники забувають про молодь, формуючи бюджети. Про це заявив керівник Молодіжного крила Закарпатського УДАРу Денис Ман у коментарі про бюджет області на 2015 рік.       

Мер Ужгорода Віктор Погорєлов звільнив з посади начальника Управління у справах культури, спорту, сім`ї та молоді Ужгородської міської ради. Більше, ніж півроку цю посаду займала ужгородська активістка Ольга Гатнер, яку у міську раду делегувала громадськість. 
31 Грудня 2014 +Коментар | подобається

Молодь закарпатського "УДАРу" переконана, що в Ужгородському національному університеті повинні бути розширені права студентського самоврядування. Зокрема, це стосується виборів нового ректора.
11 Березеня 2014 +Коментар | подобається

Молодий активіст, який є куратором молодіжної організації УДАРу на Закарпатті, взяв участь в парламентських слуханнях  на тему «Участь молоді у суспільному житті: економічна активність».
21 Листопада 2013 +Коментар | подобається

В Ужгороді активісти Молодіжного крила партії “УДАР” провели флеш-моб “Україна – це Європа».
10 Жовтня 2013 +Коментар | подобається

12 червня у стінах Верховної Ради відбудуться парламентські слухання щодо дотримання прав людини в Україні, ініційовані Комітетом Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносинДо участі в слуханнях запрошуються активісти громадських організацій.Для реєстрації учаснику із Закарпаття необхідно зареєструватися за телефоном: 066 286 2000 (Денис) або надіслати свою заявку із контактними даними на елктронну скриньку організації: udar.uzh@ukr.net Кількість місць обмежена. Серед учасників слухань планується обрати доповідача стосовно теми слухань та презентувати пропозиції молоді стосовно вдосконалення чинного законодавства в забезпеченні дотримання прав людини в Україні
28 Травня 2013 +Коментар | подобається

В Ужгороді завершила свою діяльність «Школа молодого активіста», організована за підтримки обласної організації партії УДАР. За три місяці навчання «школярі» мали можливість прослухати лекції на такі теми, як «Проектний менеджмент», «Громадська організація: від створення до суспільного визнання», «Основні етапи українського державотворення» та багато інших.Також, на основі отриманих знань, кожен з випускників Школи працює над власними суспільно корисними проектами. Кращі з них будуть реалізовані за підтримки УДАРу.
28 Червня 2013 +Коментар | подобається

На першому молодіжному Форумі в Ужгороді представник «УДАРної молоді» виступив проти  прийняття законопроекту «Про вищу освіту», зареєстрованого представником ПР  Сергієм Ківаловим.
11 Березеня 2013 +Коментар | подобається

Поезією, прозою і розмовами про те, яка мова для українців сьогодні є рідною відзначили День рідної мови в Закарпатському УДАРі. 21 лютого в Ужгороді відбувся круглий стіл, в якому взяли учать представники мистецтва, науки, студентства та політики. Також, цього дня було анонсовано про старт акції збору книжок для популяризації української мови в тій частині держави, де її майже забули, – в Криму.
21 Лютого 2013 +Коментар | подобається

На конференції громадських організацій, організованій в Ужгороді АIESECом, координатор Молодіжного крила ЗОО Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Денис Ман презентував діяльність ЗОМГО «УДАРна МОЛОДЬ»,  а також наголосив на ряді проектів, для реалізації котрих замало однієї організації і вартує об’єднатися.
13 Лютого 2013 +Коментар | подобається

День Соборності України - це символ бажання українців будувати єдину державу і бути єдиним народом. – вважають в партії “УДАР”. Сьогодні, 21 січня, на Софіївській площі в Києві відбулася масштабна просвітницька акція, присвячені Дню Соборності України. Понад 300 представників молодіжного крила партії «УДАР» з усіх областей країни зібралися тут, щоб взятися за руки і відтворити обриси карти України.

Право пообідати з політиком Валерієм Пацканом власниця і ідейна натхненниця агенції «Майстерня свят» Наталія Янцо придбала з благодійного аукціону «Купи зустріч – допоможи дитині» ще наприкінці минулого року. Але організувати зустріч вдалося тільки днями: останнім часом політик більшість часу проводить у Києві. Багато часу забирає робота в парламентському Комітеті з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин, який він нещодавно очолив, та й сесійні засідання Верховної Ради не пропускає.

В Україні День української писемності і мови відзначають з 1997 року на честь українського літописця Нестора - послідовника творців слов'янської писемності Кирила і Мефодія.Молодь із Закарпаття також відзначила сьогоднішнє свято. Десятки студентів сьогодні з’явились на парах у вишиванках, а потім, деякі з них святковою ходою вийшли на площу Театральну у центрі міста Ужгород і провели там ряд показових акцій.
12 Листопада 2012 +Коментар | подобається

УДАРна молодь Закарпаття звернулася до Голови Молодіжного крила партії УДАР Артема Атепалихіна з проханням затвердити на посаді свого заступника одного з найдосвідченіших активістів у команді. Днями має відбутися офіційне призначення хлопця.
23 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

Усі дівчата, які взяли участь у нічній екскурсії Ужгородом, отримали в подарунок троянди. Саму мандрівку вечірнім містом розпочали від площі Театральної, піднялися до такого загадкового вночі Ужгородського замку, через «сходи закоханих» спустилися до пл. Корятовича, а прощалися на пл. Жупанатській. Нічна прогулянка проходила у теплій та веселій атмосфері, участі у ній взяли півсотні, серед яких переважно була молодь.
10 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

Волонтери зібрали понад 200 книг різного профілю, серед яких – твори українських письменників козацького періоду та письменників сучасних, у тому числі й закарпатських. Зібрані книги було вирішено передати до Закарпатської обласної бібліотеки, яка практично не в змозі оновлювати свої фонди через неспроможність влади забезпечити цей заклад книгами у достатній кількості.

В Ужгороді відбувся «круглий стіл» на тему «Люстрація влади. Як очистити владу від корупціонерів». Участь у заході взяли активісти громадських організацій, представники антикорупційних рухів та молодіжних об’єднань. На форумі йшлося про можливі інструменти боротьби з корупцією на національному та місцевому рівні; створення Антикорупційного агентства; механізми ефективного громадського контролю проти корупційних діянь. Під час «круглого столу» були розглянуті успішні приклади антикорупційної боротьби в інших країнах світу, плюси та мінуси деяких антикорупційних програм та можливості використання цього досвіду в Україні.

Більшість ужгородців, провівши усе життя у старовинному європейському місті, мало знають про його надзвичайно цікаву багатовікову історію. На те, щоб надолужити втрачене і нарешті дізнатися більше про рідний Ужгород, часу завжди бракує. Тому, справді цікавою і доречною є ініціатива, з якою виступила молодь партії УДАР: вони вже вдруге провели безкоштовну нічну екскурсію Ужгородом для усіх бажаючих. В ніч на 12 вересня майже 50 екскурсантів, серед яких, переважно, молодь, вирушили у мандрівку нічним Ужгородом.
13 Вересня 2012 +Коментар | подобається

Активісти «УДАРної молоді» розробили карту Ужгорода, на якій червоним зазначили місця, де в місті конче необхідні смітники. На цей крок вони пішли через те, що влада, на їх думку, має уважніше ставитись до проблеми чистоти вулиць.
20 Серпня 2012 +Коментар | подобається

Міліція «попередила» ужгородських студентів через Кличка на майках? Вчора на Театральній площі в Ужгороді зібралися студенти – учасники цьогорічної «Студентської республіки». Перед від’їздом на всеукраїнську Студреспубліку, вони вирішили пройтися містом у «республіканських» футболках і потанцювати на Театральній площі. Але дійство перервав патруль міліції.
17 Серпня 2012 +Коментар | подобається

У час, коли більшість цікавить матеріальна вигода, \"УДАРна молодь\" робить хорошу справу на користь природи. Минулого тижня близько півтора десятка молодих людей пройшли маршрутом \"Лумшори- Полонина Руна\". Тут вони піднялись на найвищу гору Перечинщини й установили там смітники, а окрім цього зібрали 10 мішків сміття.Схожу акцію повторили і цього тижня. Молоді ударівці тепер вже покорили найвищу гору України – Говерлу. Цього разу команда активної та свідомої молоді налічувала вже 40 людей.
14 Серпня 2012 +Коментар | подобається

X з’їзд партії «УДАР» Віталія Кличка затвердив виборчі списки кандидатів, які братимуть участь у виборах до Верховної Ради України.  Делегати  ухвалили список кандидатів у багатомандатному виборчому окрузі. Зауважимо, що у партійному списку майже усі кандидати (99,3%) мають одну і більше вищу освіту, а кожен десятий — мають науковий ступінь. Лише кожен десятий кандидат “УДАРу” балотувався раніше до Верховної Ради або був народним депутатом. Натомість п’ята частина — мають досвід роботи в місцевих радах. Майже 40% кандидатів молодші 35 років, а ще 56% - віком від 35 до 55 років

Нею стала Катерина Келемен (партія КіВі),  представниця команди Єдиного Студенства. Катерина є наступницею попереднього студентського мера, Дениса Мана. «Я задоволений. Мером стала дівчина з команди, яку я привів до перемоги минулого року. Катерина підтримує запроваджений мною курс і пообіцяла усілякі покращення», - зазначив колишній мер.