Останні події
"Ударівці" Закарпаття зупинили незаконну вирубку лісу. До активістів "УДАРу" звернулися мешканці Великоберезнянщини, які поскаржилися на вирубку лісу вздовж трьох вулиць.
24 Червня 2015 +Коментар | подобається

Мукачівські міський та районний осередки УДАРу Закарпаття організували безкоштовні консультації з призначення субсидій. Активісти пояснюватимуть усім, хто до них звернеться, як правильно заповнювати заявки і декларації на житлову субсидію. 
20 Травня 2015 +Коментар | подобається

Нещодавно відбулася масштабна акція «Зробимо Україну чистою». До великого прибирання приєдналися й ударівці Закарпаття. Майже у кожному районі разом з іншими волонтерами партійці провели «суботники».
30 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

Мукачівські УДАРівці організовують благодійну акцію до Великодня. Активісти міського та районного осередків планують відвідати з подарунками одиноких пенсіонерів, родини переселенців та багатодітні сім`ї.
7 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

Активіст Молодіжного крила УДАРу Закарпаття Євген Агоста побував на Національному семінарі з молодіжної політики. Дводенний захід відбувався в Києві вчора та сьогодні.Участь у семінарі взяло близько 70 представників структурних підрозділів, установ, центрів та інститутів громадянського суспільства, які працюють з молоддю.
1 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

Днями активісти УДАРної  молоді завершили акцію «Подаруй дитині майбутнє - Подаруй книгу сільській бібліотеці». Як і планувалося, вони передали зібрану літературу в Ужгородську району бібліотеку, що в селі Сюрте.
27 Березеня 2015 +Коментар | подобається

У День Соборності ужгородці об`єднаються в живий ланцюг. Таку акцію планує провести в місті Молодіжне крило УДАРу. Організатор заходу Ладислав Помпель каже, що таким чином активісти ще раз нагадають: Україна – єдина. 

Мер Ужгорода Віктор Погорєлов звільнив з посади начальника Управління у справах культури, спорту, сім`ї та молоді Ужгородської міської ради. Більше, ніж півроку цю посаду займала ужгородська активістка Ольга Гатнер, яку у міську раду делегувала громадськість. 
31 Грудня 2014 +Коментар | подобається

Молодь закарпатського "УДАРу" переконана, що в Ужгородському національному університеті повинні бути розширені права студентського самоврядування. Зокрема, це стосується виборів нового ректора.
11 Березеня 2014 +Коментар | подобається

Молодий активіст, який є куратором молодіжної організації УДАРу на Закарпатті, взяв участь в парламентських слуханнях  на тему «Участь молоді у суспільному житті: економічна активність».
21 Листопада 2013 +Коментар | подобається

В Ужгороді активісти Молодіжного крила партії “УДАР” провели флеш-моб “Україна – це Європа».
10 Жовтня 2013 +Коментар | подобається

12 червня у стінах Верховної Ради відбудуться парламентські слухання щодо дотримання прав людини в Україні, ініційовані Комітетом Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносинДо участі в слуханнях запрошуються активісти громадських організацій.Для реєстрації учаснику із Закарпаття необхідно зареєструватися за телефоном: 066 286 2000 (Денис) або надіслати свою заявку із контактними даними на елктронну скриньку організації: udar.uzh@ukr.net Кількість місць обмежена. Серед учасників слухань планується обрати доповідача стосовно теми слухань та презентувати пропозиції молоді стосовно вдосконалення чинного законодавства в забезпеченні дотримання прав людини в Україні
28 Травня 2013 +Коментар | подобається

В Ужгороді завершила свою діяльність «Школа молодого активіста», організована за підтримки обласної організації партії УДАР. За три місяці навчання «школярі» мали можливість прослухати лекції на такі теми, як «Проектний менеджмент», «Громадська організація: від створення до суспільного визнання», «Основні етапи українського державотворення» та багато інших.Також, на основі отриманих знань, кожен з випускників Школи працює над власними суспільно корисними проектами. Кращі з них будуть реалізовані за підтримки УДАРу.
28 Червня 2013 +Коментар | подобається

На першому молодіжному Форумі в Ужгороді представник «УДАРної молоді» виступив проти  прийняття законопроекту «Про вищу освіту», зареєстрованого представником ПР  Сергієм Ківаловим.
11 Березеня 2013 +Коментар | подобається

На конференції громадських організацій, організованій в Ужгороді АIESECом, координатор Молодіжного крила ЗОО Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Денис Ман презентував діяльність ЗОМГО «УДАРна МОЛОДЬ»,  а також наголосив на ряді проектів, для реалізації котрих замало однієї організації і вартує об’єднатися.
13 Лютого 2013 +Коментар | подобається

День Соборності України - це символ бажання українців будувати єдину державу і бути єдиним народом. – вважають в партії “УДАР”. Сьогодні, 21 січня, на Софіївській площі в Києві відбулася масштабна просвітницька акція, присвячені Дню Соборності України. Понад 300 представників молодіжного крила партії «УДАР» з усіх областей країни зібралися тут, щоб взятися за руки і відтворити обриси карти України.

Право пообідати з політиком Валерієм Пацканом власниця і ідейна натхненниця агенції «Майстерня свят» Наталія Янцо придбала з благодійного аукціону «Купи зустріч – допоможи дитині» ще наприкінці минулого року. Але організувати зустріч вдалося тільки днями: останнім часом політик більшість часу проводить у Києві. Багато часу забирає робота в парламентському Комітеті з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин, який він нещодавно очолив, та й сесійні засідання Верховної Ради не пропускає.

В Ужгороді затримали студенток, які розповсюджували листівки із символікою УДАРу, у яких закликалося не голосувати за єдиного кандидата від партії по «ужгородському» округу, Ростислава Буланова. Як стало відомо представникам УДАРу, до цієї технології причетний колишній секретар Ужгородської міської ради, а тепер керівник виборчого штабу Павла Чучки, Віктор Щадей.
26 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

УДАРна молодь Закарпаття звернулася до Голови Молодіжного крила партії УДАР Артема Атепалихіна з проханням затвердити на посаді свого заступника одного з найдосвідченіших активістів у команді. Днями має відбутися офіційне призначення хлопця.
23 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

У сучасному темпі життя, у періоді швидких змін та змінних швидкостей, все більшу роль відіграє молодь. Юнь усюди: у політиці та економіці, у проектах та рішеннях, у заходах: серйозних та не дуже… Якщо ще донедавна молодь називали ледь чи не аполітичною, тепер все по-іншому. Часто саме вона підтримує демократичні політичні курси, ініціює нові проекти, соціально-політичні, культурні, духовні зрушення, які йдуть у ногу з часом. 
10 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

В Ужгороді відбувся «круглий стіл» на тему «Люстрація влади. Як очистити владу від корупціонерів». Участь у заході взяли активісти громадських організацій, представники антикорупційних рухів та молодіжних об’єднань. На форумі йшлося про можливі інструменти боротьби з корупцією на національному та місцевому рівні; створення Антикорупційного агентства; механізми ефективного громадського контролю проти корупційних діянь. Під час «круглого столу» були розглянуті успішні приклади антикорупційної боротьби в інших країнах світу, плюси та мінуси деяких антикорупційних програм та можливості використання цього досвіду в Україні.

 Днями у центрі Ужгорода відбулася масова акція «Зроби УДАР по владі!». Кожен бажаючий міг висловити невдоволення діями влади і «завдати їй удару», власноруч вдаривши по спеціально прилаштованій для цього боксерській груші. Охочих до цього виявилося чимало, серед них – переважно молодь. Велика кількість учасників акції не просто засвідчила невдоволення діями нинішньої влади. Суспільство стає політично свідомим і у таких символічних акціях висловлює бажання до якісних змін та демонструє свою готовність до активної участі у цих змінах. Акцію організували активісти партії «УДАР Віталія Кличка», яку, за останніми соціологічними дослідженнями, підтримує кожен п’ятий ужгородець.
24 Вересня 2012 +Коментар | подобається

Сьогодні, 24 серпня, сотні закарпатців в червоних футболках вишли на вулиці власних населених пунктів, щоб підготуватися до головного свята країни – Дня незалежності. Всі ці люди поділяють ідею партії «УДАР» щодо зміни країни. Вони впевнені, що об’єднавши зусилля громадяни можна змінити все: і своє життя, і країну, і ситуацію у конкретному місті чи селі.
24 Серпня 2012 +Коментар | подобається

Активісти «УДАРної молоді» розробили карту Ужгорода, на якій червоним зазначили місця, де в місті конче необхідні смітники. На цей крок вони пішли через те, що влада, на їх думку, має уважніше ставитись до проблеми чистоти вулиць.
20 Серпня 2012 +Коментар | подобається

Рушник єднання України, який 5 серпня розпочали вишивати у Великоберезнянському районі урочисто передали на ужгородщину. На Дні села Камяниця учасниця акції  голова Великоберезняської рай організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Мар’яна Соляник передала двометрове полотно голові Ужгородської районної організації партії «УДАР Віталія Кличка» Ларисі Сарваш. Протягом тижня на тканині майстрині з ужгородщини вишиють традиційні для цього регіону орнаменти. Уже зараз на полотні вишиті бойківські та лемківські візерунки, геометричні та рослинні доріжки.
13 Серпня 2012 +Коментар | подобається

Учора, 5 серпня, учасники ініціативи піднялися на найвищу вершину Перечинського району Полонину Руну і очистили від сміття стежку маршруту \"Лумшори-г.Полонина Руна\".

Особливий рушник вишиють закарпатські жінки, активістки партії «УДАР Віталія Кличка» до Дня незалежності України. На двометровому полотні незабаром з\'являться візерунки, притаманні етнографічним групам українців, що живуть на Закарпатті. Стартує акція 5 серпня біля витоку річки Уж у Великоберезнянському районі. Цього ж дня в рамках святкування Дня села Сіль відбудеться акція «Рушник єднання України». Усі охочі зможуть власноруч долучитися до вишивання лемківського, бойківського чи гуцульського орнаментів.

Підписання Закону «Про основи державної мовної політики» поки відкладено, але це питання до сих пір не знято. Відтак, наша країна продовжує перебувати під ризиком руйнації політичної свободи українців.

Віталій Кличко відкрив списки претендентів у кандидати на мажоритарні округи. Так, по округу 68 (Ужгород, Ужгородський район і місто Чоп) висунуто Ростислава Буланова, депутата Ужгородської міської ради.

Про це повідомив куратор наметового містечка від УДАРу Анатолій Костюх. «Ми не збираємось згортати намети перед Закарпатською обласною адміністрацією до моменту, поки ситуацію в Києві не буде виправлено.  Наша задача: показати, що ми єдині по всій Україні у цьому протесті. Багато хто з моїх знайомих вже поїхав на демонстрацію у Київ. На нашу демонстрацію приходять люди, від яких ми  відчуваємо значну підтримку. Вже зібрано майже півтисячі підписів закарпатців, які підтримують нашу вимогу ветувати скандальний закон, що покликаний розколоти Україну», - зазначив Анатолій Костюх. За його словами, за два дні акції до демонстрантів ніхто з представників влади не виходив. Здоров’ям мітингувальників також не надто переймаються: за весь час не приїхала жодна швидка, щоб перевірити фізичний стан активістів.

  Під стінами Закарпатської обласної адміністрації вже другу добу чергують активісти, представники опозиційних сил, які таким чином висловлюють свій протест проти прийнятого 3 липня «Мовного закону».  

Закарпатські «УДАРівці» розгорнули намети перед обласною держадміністрацією. Вони вимагають від Президента ветувати  прийнятий вчора мовний закон, адже він може стати поштовхом до розбрату в Україні на мовному грунті. «Допустити дію такого закону – вчинити злочин перед своєю державою і громадянами»,- вважають мітингувальники.

«Ми вам податки – ви нам латки» під таким гаслом сьогодні, 29 травня активісти закарпатського «УДАРу» провели акцію протесту біля Закарпатського облавтодору. Більше сотні мітингувальників закликали водіїв на знак підтримки акції посигналити автодору. Учасники протесту - це і водії, і пасажири, і велосипедисти .
29 Травня 2012 +Коментар | подобається

Сьогодні, 15 березня, з нагоди святкування 73-ї річниці Карпатської України, активісти політичної партії «УДАР Віталія Кличка» на чолі з депутатом Хустської районної ради, головою районної партійної організації  Михайлом Пристая поклали вінок та квіти до пам’ятного знаку Січовим стрільцям на «Красному полі» поблизу с. Рокосово, Хустського району
15 Березеня 2012 +Коментар | подобається

Під стінами Закарпатської обласної державної адміністрації відбулася акція \"Вставай! Покажи Червону картку Януковичу\", співорганізаторами якої були члени молодіжного крила Закарпатського \"УДАРу Віталія Кличка\".
13 Березеня 2012 +Коментар | подобається

На свято 8 березня матимуть з чого приготувати собі святковий стіл 70 малозабезпечених ужгородок.
7 Березеня 2012 +Коментар | подобається

Сьогодні в закарпатському «УДАРі» відбулась нарада жінок-лідерів  обласної організації. Говорили про перспективи розвитку жіночого руху на Закарпатті.
6 Березеня 2012 +Коментар | подобається

Активісти партії «УДАР Віталія Кличка» провели в Ужгороді акцію “УДАРна молодь ділиться теплом\". На площі Кирила і Мефодія, молодь пригощала перехожих гарячим чаєм.
18 Лютого 2012 +Коментар | подобається

«Соціальна політика держави знаходиться на критично-низькому рівні саме через відсутність жінок при владі», - впевнені жінки з закарпатського УДАРу. Саме тому, жіноче крило обласної організації Політичної партії розпочало активно збирати навколо себе активісток, щоб вплинути на цю ситуацію.

Діти з обмеженими можливостями з медико-соціального реабілітаційного центру «Дорога життя» зустрічали сьогодні Діда Мороза та Снігуроньку.    
28 Грудня 2011 +Коментар | подобається

Закарпатська обласна організація політичної партії «УДАР Віталія Кличка» започаткувала проведення презентації  Програми партії в містах та районах області.
16 Грудня 2011 +Коментар | подобається

2 травня в обласному центрі пройшли фінальні поєдинки престижного Міжнародного турніру країн Карпатського єврорегіону з фехтування серед юніорів та кадетів, присвяченого заслуженому тренеру України Анатолію Герею. Цьогоріч змагання зібрали 250 спортсменів з України, Білорусі, Румунії, Угорщини, Польщі, віком від 16-ти років. Серед них 5-6 учасників, які входять у сотню кращих фехтувальників світу.

З нагоди Великодніх свят Закарпатська обласна організація партії «УДАР Віталія Кличка» провела зустріч з викладачами Ужгородського медико-соціального реабілітаційного центру для дітей з вадами фізичного та розумового розвитку «Дорога життя». Активісти партії привітали з Великоднем вихованців, викладачів та медичних працівників закладу.
27 Квітеня 2011 +Коментар | подобається

Перегляд  прямої трансляції довгоочікуваного поєдинку  іменитого боксера  Віталія Кличка з Одланьєром Солісом в одному з нічних клубів Ужгорода влаштувала  Закарпатська обласна організація політичної партії УДАР.
25 Березеня 2011 +Коментар | подобається

20 жовтня у Всеукраїнський день боротьби з раком молочної залози на центральній площі Ужгорода пройшла акція під назвою «Рак - не вирок» або «Один день пішки заради життя». Спільними силами її організували представники партії «УДАР», медики з обласного онкодиспансеру та члени громадської організації «Амазонки Закарпаття».
27 Жовтня 2011 +Коментар | подобається