Останні події
Кажуть, партії починають готуватися до виборів як тільки завершуються попередні. Нині в Україні, та на Закарпатті зокрема, безумовно, вже почалася підготовка до виборів. Роблять це по-різному. Хтось вже веде кулуарні переговори та готує адмінресурс, інші запасаються достатньою кількістю грошей, щоб вистачило на кампанію. Народний депутат України, член фракції “Блок Петра Порошенка” Валерій Пацкан публічно звернувся до закарпатців з пропозицією приєднатися до його команди.
13 Травня 2015 +Коментар | подобається

У Раді зареєстрували законопроект, який дасть поштовх для розвитку дрібного виноробства. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив народний депутат Роберт Горват.
30 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

Таку думку висловив народний депутат України, член фракції Партії “Блок Петра Порошенка” на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук. На думку політика, боротьба з олігархами стане поштовхом до розвитку економіки.
30 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Чиновники забувають про молодь, формуючи бюджети. Про це заявив керівник Молодіжного крила Закарпатського УДАРу Денис Ман у коментарі про бюджет області на 2015 рік.       

Мер Ужгорода Віктор Погорєлов звільнив з посади начальника Управління у справах культури, спорту, сім`ї та молоді Ужгородської міської ради. Більше, ніж півроку цю посаду займала ужгородська активістка Ольга Гатнер, яку у міську раду делегувала громадськість. 
31 Грудня 2014 +Коментар | подобається

При внесені змін до бюджету і бюджетоутворюючих законів ми повинні опиратися на коаліційну угоду. Про це заявив народний депутат Валерій Пацкан в коментарі журналістам в кулуарах Верховної Ради.
30 Грудня 2014 +Коментар | подобається

Про це політик заявив під час брифінгу після виїзного засідання Комітету з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин.

Три роки перебування при владі команди Януковича і Партії регіонів – це роки втрачених можливостей, розгулу корупції і нахабної безвідповідальності усіх наближених до влади.
27 Лютого 2013 +Коментар | подобається

Якби народні депутати уважно читали те, що приймають і голосували особисто, в нас не було б такої кількості горе-реформ.
15 Лютого 2013 +Коментар | подобається

Його всюди зустрічають як національного героя, а на Закарпатті він тим більше мав змогу відчути прихильність людей у перевиборчий час – закарпатський «УДАР» має чи не найкращі позиції у всій Україні. Однак, традиційно, за кавою Zaholovok.com.ua цікавиться не стільки справами, як думками і поглядами, які не прикриєш за чітко продуманими лозунгами. Гість «Ранкової кави» сьогодні — Віталій Кличко.
23 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

Партія регіонів фінансує «покращення» за рахунок грошей місцевих бюджетів. Так, на Закарпатті Держказначейство не проводить жодних розрахунків, крім заробітних плат. Затримки по області вже становлять понад 150 млн. грн. В УДАРі вважають, що основна причина того, що уряд позбавляє місцеві бюджети необхідних їм грошей - це необхідність бодай до виборів фінансувати “покращення” тим категоріям громадян, на які влада розраховує, як на виборців ПР.
17 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

Боксерські рукавиці, “лапи”, грушу та спортивне знаряддя отримали від фан-клубу братів Кличків учні спортивної секції в Чопі. Чопська спортивна секція з боксу була організована минулого року з ініціативи та на кошти батьків місцевих учнів. Нині тут займаються 16 вихованців. Власного залу і хорошого обладнання юні спортсмени ще не мають, зате вже можуть похвалитися чемпіонами області та чемпіоном Ужгорода.

На місцевих виборах 2010 року у Віталія Кличка на Закарпатті була зовсім інша команда. Майже відразу після них осередок очолив друг боксера підприємець Валерій Пацкан, який очолює представництво Toyota на Закарпатті. Він каже, що допомагав УДАРу вже і на тих виборах, але оцінювати роботу попередників не хоче.Зараз, перед парламентськими виборами, ситуація інша, ніж була перед місцевими. Зокрема, і рейтинг партії Кличка. Він суттєво зріс, як свого часу і у Фронта Змін чи Сильної України.Відтак, у 19-го номера списку Валерія Пацкана є хороші шанси отримати мандат. Принаймні, точно більші, ніж у закарпатських мажоритарників від цієї політичної сили, хай навіть лідер місцевого УДАРу з цим не зовсім згодний.На наші запитання від відповідав дуже обережно. Але місцями нам, схоже, вдалося його «зачепити».
29 Вересня 2012 +Коментар | подобається

  Директору невеличкої загальноосвітньої школи в селі ЧабанівкаУжгородського району Ларисі Сарваш запропонували добровільно звільнитися із займаної посади через її приналежність до опозиційної партії «УДАР Віталія Кличка». Про це сьогодні, 9 серпня, на прес-конференції в прес-центрі «Закарпаття» заявила сама Лариса Сарваш, яка з березня цього року являється головою Ужгородської районної організації ПП «УДАР Віталія Кличка».  

Хто із закарпатців представлятиме УДАР на наступних виборах, що зміниться у житті краю після того, як в українській Верховній Раді з’явиться фракція УДАРу та які основні положення програми партії – про це та інше говорили сьогодні, 7 серпня, на прес-конференції представників Закарпатської обласної організації партії.

Депутати відпустили самі себе на канікули аж на 2 місяці. Дарма, що залишились невирішеними ряд нагальних питань. Всього за тиждень до відпустки вони наприймали купу законів, які обійдуться країні в мільярди гривень, завели український парламентаризм в кризу.

4 травня в Ужгороді відбулася прес-конференція голови Закарпатської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка», на якій Валерій Пацкан розповів про нещодавній партійний з’їзд, на якому було ухвалено стратегію на майбутні парламентські вибори. В УДАРі націлені на зміну влади, а демократичні опозиційні сили повинні отримати більшість у парламенті. Це дасть шанс почати реальні зміни на краще. Вже в парламенті послідовники Кличка перш за все боротимуться з тотальною корупцією в Україні:

Під стінами Закарпатської обласної державної адміністрації відбулася акція \"Вставай! Покажи Червону картку Януковичу\", співорганізаторами якої були члени молодіжного крила Закарпатського \"УДАРу Віталія Кличка\".
13 Березеня 2012 +Коментар | подобається

22 березня депутат Ужгородської міськради від партії «УДАР» Ростислав Буланов разом з секретарем Ужгородської міськради Віктором Щадеєм та колегами депутатами провів робочу зустріч з першим заступником мера міста Ніредьгаза (Угорщина) Томашем Батізі.  
25 Березеня 2011 +Коментар | подобається