Останні події
2 жовтня народні депутати України Валерій Пацкан, Мустафа Джемілєв, Василь Самойленко та Іштван Гайдош відвідали Пункт тимчасового розміщення біженців, що розташований в закарпатському Мукачеві.

Про це політик заявив під час брифінгу після виїзного засідання Комітету з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин.

1 жовтня 2013 року, о 13.30 в приміщенні Закарпатської облради відбудеться брифінг головиКомітету Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин з приводу виїзного засідання Комітету на Закарпатті.
30 Вересня 2013 +Коментар | подобається

На початку року завжди так: аналізуєш чого вдалося досягти у минулому, ставиш плани на майбутнє і працюєш із ще більшим завзяттям.За минулий рік здійснилося стільки усього, що часом і повірити важко. Це вперше УДАР потрапив до парламенту, а я очолив парламентський комітет (Комітет з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин), вперше подаємо на розгляд Ради власні Законопроекти і намагаємось реально щось змінити. Так, я добре розумію, що легко не буде: через те, що демократичним силам не вдалося створити парламентську більшість, доведеться не тільки якісно працювати, а ще й боротися з беззаконням влади. Але ми знали, на що йшли…